1. 1.
    kilo vermekten çok daha zor olan çaba.mideniz bulanırken ve yemeklerden nefret ederken zorla yemeye çalışılır aylarca kilo alınamaz inanılmaz moral bozukluğu yaratır.
    5 ... j butterfly
  2. 2.
    metabolizmaları çok hızlı olduğu için anormal boyutlarda yemelerine rağmen bir türlü bunu fiziksel olarak gösteremeyen şahısların(ben:) bulunduğu eylem türü.
    2 ... solucan
  3. 3.
    amerikan futbolu takımına gidersin. orada ki adam sana kilonu ve boyunu sorar.sende 190 ve 95 dersen 10 kilo daha alman lazım diyince karşılaşılacak durum.
    2 -1 ... markasiz
  4. 4.
    mideyi büyültmek küçültmekten daha zordur ama düzenli yapılan egzersizlerle mümkündür.
    ... scarlet
  5. 5.
    kilo vermeye çalışmanın tersi.
    1 -1 ... gÜls
  6. 6.
    boyu ve kilosu birbirine orantısız olan insanların yapmaya çalıştığı olaydır. çünkü boyunuz 1 90 olup kilonuz 60 ise kilo almanız gerekmektedir. kilo vermekten daha zor bir olaydır bu. iştah açıcı şurup falan içmeniz gerekir, sigara içiyorsanız bırakmanız gerekir vs. vs..
    ... akraba evliligi urunu
  7. 7.
    gece yatmadan önce yemek yemek çözümüdür.
    3 ... kevin
  8. 8.
    kişinin tıpkı kilo vermeye çalışmakta olduğu gibi, "ne kadar yediğine değil de ne yediğine" balı durumdur.

"efendim sabah akşam kilolarca meyve yiyorum. koca salatayı bi oturuşta bitiriyorum. 3 tabak sebze yemeğini bir öğünde silip süpürüyorum ama yinede kilo alamıyorum" diyen varsa bu sevdadan vazgeçsindir.
    1 ... dancing in the moonlight
  9. 9.
    kilo vermekten daha zor olan eylem.
    1 ... t bag
  10. 10.
    bazı aktör yada aktrislerin rolleri gereği kilo almaları gerekince yaptıkları eylem.
    (bkz: al pacino)
    1 ... the art of shredding