1. 1.
    vermek zor diyorum.
    51 e kitlendim. gram gram iniyor nerdeyse. 49 u görmeden bırakmak yok.
    3 -4 ... liz queen
  2. 2.
    kilo vermek diyorum.
    bana kilo al deyin. 1 ayda 10 kilo dahi alabilirim.
    ama kilo veremiyorum ne yazık ki...

selam ve şişko ile.
    1 -2 ... hislibiri
  3. 3.
    Kilo vermek hem zor hem zahmetli öğle yemeğinde yoğurtla eti form’u karıştırıp yiyorum.
    1 ... fotosentezadam
  4. 4.
    bana göre almaktır

Bir şey yemediğim zaman kilom hızlıca düşüyor, ama bir şeyler yiyeyim kilo alayım dediğimde baya zorlanıyorum.

edit:yanlış yazmışım
    1 -1 ... mopmepl
  5. 5.
    kilo almak 2 senedir 56 ila 58 kilo arasındayım metabolizmam neden böyledir bilmiyorum ama arkadaşlarım iki lokma yeseler kilo alıyorlar ben gömdükçe gömüyorum kilo veriyorum.
    ... soren
  6. 6.
    kilo vermek, kilo almanın önünde diz çöker tövbe ister.
    ... meet me in the same poem
  7. 7.
    kilo almak inanılmaz zordur. kilo vermek mantık olarak kolaydır, bazal metobolizmanızın ve günlük eforunuzun harcadığı kalori mitarının altında kalori alımı sağlamanız durumunda kilo verirsiniz. kilo verirken zor olan, kas kütlesi kaybetmeden, yağ kütlesininden kaybetme kısmıdır.

kilo almak ise, bazal metobolizması inanılmaz hızlı olan kişilerde ne kadar kalori alırlarsa alsınlar muazzam zorlayıcı bir durumdur. bir çok spor salonunda kilo alma sorunu yaşayan tonla insan bulunmaktadır.

sağlıklı olan ise, terazi üstünde görünen rakamdan ziyade, kitle endeksinizin doğru olmasıdır.
    2 ... keshberfo
  8. 8.
    Metabolizma işi diye Tıbbı fakat sapına kadar geçerli bir cevap vereyim başım dik anlım ak çıkıp gideyim bu başlıktan.
    ... fastbook
  9. 9.
    Kilo vermek diyorum.
    Kilo verebilmem için yemekleri sadece koklamam gerekiyor.
    1 ... flu1
  10. 10.
    Tamamen kişiye özgü bir soru.
    ... abdullahyuksel