bugün

bünye meselesi. bazen ne yaparsan yap olmaz ama bazen de hiçbir şey yapmazsın ama olur.

hayatın anlaşılamayan döngüsü...
bulk beslenme tarzı. ama bunu sporla desteklemezseniz obez olursunuz.
Yazılanların %90nını uyguladım ama hala kilo alamıyorum. Sanırım tek olur yani doktora görünmek. Çubuk gibi geziyorum ortalıklarda.
Yıllarca balık yağı kullandım, yıllarca vitamin kullandım. Tek bir öğünde tek başıma 1 bütün ekmek yedim. Sonuç: 20 yaşında 45 kiloyum. Olmayınca olmuyor arkadaşlar.
kilo vermek gerekir öncelikle.
Sıçmamak.
Çareyi çekirdekte buldum. Sivilce yapıyor biraz ama.
Burda yazılanların hiç birini dikkate almayın amk.
Su içsem yarıyor yaww diyen adamlardan kilo alma tavsiyesi beklemeyin.

Önce bir diyetisyene gidin, size bir beslenme programı hazırlasın. Sonrasında da spor yapın.

Beslenme +spor.
Yatmadan önce yemeğe abanmak.
içerik bulunamadı.
mantı 5dk sonra kilo adlırıyor isterseniz yiyin.
Yitip içip yatmak.

Az hareket o kadar iyi.
yemek yenilmelidir.
acilen yazılım dünyasına dalıp pc başından kalkmayıp oturduğun yerden sürekli kahve icmelisin. 1 yılda 10 kilo aldım. :d
Benimle bir iki hafta geçirebilirsiniz. En ince detayına kadar öğretirim size.
(img:#1878724)
Uyumadan önce Nutellalı ekmek ve üstüne süt.

Sahi kızlar nasıl göbekleniyorsunuz djdjdjdj?
ekmek arası ekmek yemek.
Kaliteli karbonhidrat, günlük 100 gr protein üzerine kurulu bol kalorili yemek programı.
Gece süt ürünleri tüketmeye özen göstermek birinci ayaktır.
Ikinci ayak kaliteli antrenman.
Üçüncü ayak ise günlük 8 saat uykudur.
kilo vermekten daha zordur. spor ve sağlıklı beslenmeyle güzel sonuç elde edilir.
bira içmeyin.

bira iştah kapatır. kütük gibi göbek yapar anca. Bira kadar saçma bir içki yok lan! illa alkol içilecekse, iştah açacak ve sadece göbeğe çalışmayan birşey olmalı. viski, votka gibi.

bu arada; yaramıyosa içme şu mereti be kardeşim!
yağ olarak mı kas olarak mı? ekmek falan diyenleri görüyorum çıldırıyorum.
bazen olmayınca olmuyor.
manitadan ayrılmak.
sabah ve akşam yatarken tok karnına, 15 tane bebe bisküvisinin üzerine 1.5 bardak ılık süt ve 1 tatlı kaşığı bal katıp ezip yerseniz ayda 5 kilo alırsınız.
spor yaparak kilo alın. günlük kalori miktarınızı arttırın ancak hareket etmeyi bırakmayın. spor kilo alıp-vermek için değil sağlık için.

spor yapmayın demeyin arkadaş. zaten milletçe bi g.t yayma yatkınlığımız var. gen havuzumuza bi katkınız olsun.