1. 1.
  evet arkadaşlar;

  kilo vermek isteyenler hakkında sınırsız yazı var fakat almak isteyenler için hiç bir şey yok.,

  çok mu zayıfsınız? kilo almak mı istiyorsunuz? o zaman beni dinleyin sıska arkadaşlarım.

  ben bir zamanlar çok zayıftım 59 kiloydum ve boyum 1,81... yani bildiğiniz hortlak. şuan ise 80 kiloyum.

  nasıl kilo aldım, neyle aldım neler atlattım hepsini siz sevgili vitaminsiz yazarlara anlatıyorum, yani bilgimi paylaşıyorum...

  şimdi; ilk önce en yakın eczaneye gidip bir adet prakten alerji şurubu alın 4 tl civarlarında olması lazım ve ilk gün sadece sabah kahvaltısından 1 saat önce bir kaşık alın diğer öğünleri almayın çünkü ayakta uyursunuz.

  3. günden sonra öğle yemeğini dahil edin, 1 haftadan sonra akşam yemeklerini de dahil edin 2 hafta yatsı yemeğini de dahil edin. şaşırdınız değil mi? 2 haftaya geldiğinizde akşam yemeğinden sonra araya bir öğün daha sıkıştırdığınızı farkedeceksiniz, çünkü ilacın yan etkisinin bir sebebi bu...

  ilaç; metobolizmayı yavaşlatıp aşırı derecede iştah açıyor ve dolayısıyla sizlerde hem çok yiyorsunuz hemde yediğinizi yakmıyorsunuz.
  fakat kesinlikle gece yatmadan önce yemek yemeyin benim gibi reflü olursunuz. en iyisi yatsı vakitlerinde yemek yemeniz tavsiyedir.

  sisteme girdikten sonra ekmeği kesin sadece yemekle doyun. ekmeğin insan vucüduna sağladığı karbonhidrat ekmeğin yerine yediğiniz yemekten kat ve kat daha azdır. o yüzden midenizi ekmekle değil daha fazla protein, karbonhidrat ve yağ içeren yemeklerle doldurun.

  1 kaç ay içerisinde epey kilo aldığınızı farkedeceksiniz, fakat bu şekilde kilo alımı da çok yanlıştır, çünkü her yeriniz yağlanır ve vücudunuz çirkinleşir. sizin ölçünüz yanaklarınız olacak, ne zaman yanaklarınız normal bir hal aldı göz çukurlarınız hortlaklıktan çıktı ve mideniz genişledi işte o zaman ilacı kesin ve protein tozu takviyeli vücut çalışmaya başlayın. bu şekilde vücudunuzu yağlanma ile değil kas gelişimiyle şişirmiş olursunuz.

  eğer buraya kadar gelmeyi başarırsanız gerisini siz edinmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda istediğiniz yönde devam ettirme yetisine sahip olursunuz.
  9 -3 ... iplerini koparan kukla
 2. 2.
  vucut geliştirme sporuna başlanmalı ve protein ağırlıklı beslenilmelidir.sigara tüketimi azaltılmalıdır.karbonhidrat ve protein tozları kullanılabilir.
  ... moonlight shadow
 3. 3.
  (bkz: yatsı yemeği)
  1 ... gulhan seven adam
 4. 4.
  hergün tok karnına 1 adet sülpir alın. antidepresan özelliği olan bir hap fakat yetişkinlerin günde 3 tane alması gerekiyor. siz günde 1 tane alınca kilo aldırma yan etkisinden faydalanmış oluyorsunuz. ilk 2 ay her gün mutlaka alın daha sonra azaltmaya başlayın 4 ay sonunda haftada 1 e düşürün yada bırakın. tamamen doktor tavsiyesidir. ayrıca yanında bağırsak düzenleyici de kullanabilirsiniz. 5 aydır kullanıyorum 9 kilo aldım. sağım solum da yağlanmadı.
  -1 ... 41inci karakter
 5. 5.
  prakten ya da anti depresan tarzı ilaçlar kullanırsanız bir süre sonra aptallaşırsınız. üstelik bu ilaçların aldırdığı kilolar geçicidir.
  ... belfastchild
 6. 6.
  (bkz: balık yağı hapı)
  1 -1 ... bokuboncuklu
 7. 7.
  askere gidin. %100 çalışıyor.
  4 ... karacaoglan
 8. 8.
  aile evinde uzun süreli sınava hazırlık dönemi kilo almak için en garantili yoldur. senden sürekli çalışman beklenirken yemekler, tatlılar, meyveler önünden geçer durur.
  1 ... susam sokagi sakini
 9. 9.
  hem prakten hem antidepresan ilaç kullanan biri olarak diyorum ki yapmayın. ilaç sizi aptallaştırıyor. Sürekli uyukluyorsunuz arkadaşlarınızla bir şey yapıcak konuşacak enerjiniz kalmıyor. Ben 2 sene antidepresan bir kaç ayda prakten kullandım. Bu ilaçların tek iyi yönü kilo aldırmasıdır. Bende bir süre sonra ot gibi yaşamaktan bıktığımdan daha da kullanmadım bunları. Şimdide son çare olarak spor salonuna gitmeyi düşünüyorum. Daha önce spora gidip de kilo alan varsa beni bilgilendirirse sevinirim *
  ... bardock
 10. 10.
  yatmadan önce yemek yeyin.
  1 -1 ... tanrinin siir dedigi