bugün

evet arkadaşlar;

kilo vermek isteyenler hakkında sınırsız yazı var fakat almak isteyenler için hiç bir şey yok.,

çok mu zayıfsınız? kilo almak mı istiyorsunuz? o zaman beni dinleyin sıska arkadaşlarım.

ben bir zamanlar çok zayıftım 59 kiloydum ve boyum 1,81... yani bildiğiniz hortlak. şuan ise 80 kiloyum.

nasıl kilo aldım, neyle aldım neler atlattım hepsini siz sevgili vitaminsiz yazarlara anlatıyorum, yani bilgimi paylaşıyorum...

şimdi; ilk önce en yakın eczaneye gidip bir adet prakten alerji şurubu alın 4 tl civarlarında olması lazım ve ilk gün sadece sabah kahvaltısından 1 saat önce bir kaşık alın diğer öğünleri almayın çünkü ayakta uyursunuz.

3. günden sonra öğle yemeğini dahil edin, 1 haftadan sonra akşam yemeklerini de dahil edin 2 hafta yatsı yemeğini de dahil edin. şaşırdınız değil mi? 2 haftaya geldiğinizde akşam yemeğinden sonra araya bir öğün daha sıkıştırdığınızı farkedeceksiniz, çünkü ilacın yan etkisinin bir sebebi bu...

ilaç; metobolizmayı yavaşlatıp aşırı derecede iştah açıyor ve dolayısıyla sizlerde hem çok yiyorsunuz hemde yediğinizi yakmıyorsunuz.
fakat kesinlikle gece yatmadan önce yemek yemeyin benim gibi reflü olursunuz. en iyisi yatsı vakitlerinde yemek yemeniz tavsiyedir.

sisteme girdikten sonra ekmeği kesin sadece yemekle doyun. ekmeğin insan vucüduna sağladığı karbonhidrat ekmeğin yerine yediğiniz yemekten kat ve kat daha azdır. o yüzden midenizi ekmekle değil daha fazla protein, karbonhidrat ve yağ içeren yemeklerle doldurun.

1 kaç ay içerisinde epey kilo aldığınızı farkedeceksiniz, fakat bu şekilde kilo alımı da çok yanlıştır, çünkü her yeriniz yağlanır ve vücudunuz çirkinleşir. sizin ölçünüz yanaklarınız olacak, ne zaman yanaklarınız normal bir hal aldı göz çukurlarınız hortlaklıktan çıktı ve mideniz genişledi işte o zaman ilacı kesin ve protein tozu takviyeli vücut çalışmaya başlayın. bu şekilde vücudunuzu yağlanma ile değil kas gelişimiyle şişirmiş olursunuz.

eğer buraya kadar gelmeyi başarırsanız gerisini siz edinmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda istediğiniz yönde devam ettirme yetisine sahip olursunuz.
vucut geliştirme sporuna başlanmalı ve protein ağırlıklı beslenilmelidir.sigara tüketimi azaltılmalıdır.karbonhidrat ve protein tozları kullanılabilir.
(bkz: yatsı yemeği)
hergün tok karnına 1 adet sülpir alın. antidepresan özelliği olan bir hap fakat yetişkinlerin günde 3 tane alması gerekiyor. siz günde 1 tane alınca kilo aldırma yan etkisinden faydalanmış oluyorsunuz. ilk 2 ay her gün mutlaka alın daha sonra azaltmaya başlayın 4 ay sonunda haftada 1 e düşürün yada bırakın. tamamen doktor tavsiyesidir. ayrıca yanında bağırsak düzenleyici de kullanabilirsiniz. 5 aydır kullanıyorum 9 kilo aldım. sağım solum da yağlanmadı.
prakten ya da anti depresan tarzı ilaçlar kullanırsanız bir süre sonra aptallaşırsınız. üstelik bu ilaçların aldırdığı kilolar geçicidir.
aile evinde uzun süreli sınava hazırlık dönemi kilo almak için en garantili yoldur. senden sürekli çalışman beklenirken yemekler, tatlılar, meyveler önünden geçer durur.
hem prakten hem antidepresan ilaç kullanan biri olarak diyorum ki yapmayın. ilaç sizi aptallaştırıyor. Sürekli uyukluyorsunuz arkadaşlarınızla bir şey yapıcak konuşacak enerjiniz kalmıyor. Ben 2 sene antidepresan bir kaç ayda prakten kullandım. Bu ilaçların tek iyi yönü kilo aldırmasıdır. Bende bir süre sonra ot gibi yaşamaktan bıktığımdan daha da kullanmadım bunları. Şimdide son çare olarak spor salonuna gitmeyi düşünüyorum. Daha önce spora gidip de kilo alan varsa beni bilgilendirirse sevinirim *
yatmadan önce yemek yeyin.
Bre zindik kilo aldiricqm diya milleti butun gun uyutucaksin. O alerji ilaclari ne menem bir seydir bilen bilir. Ki gereksiz yere vucudun bir ilaca bagisiklik kazanmasi hic uygun dusmez. Anne yemegi yiyin yeter.
sıçmayın efendim. evet.
zaditen adlı alerji ilacı da kilo, bünye yavaşlaması, uyku gibi yan etkilere sahiptir. bana 1 ayda 5 6 kilo aldırıp toplamda 10 kilodan fazla almama sebep olan bu ilacı kimseye tavsiye falan etmiyorum
tamamen doğal olarak almak isteyen arkadaşlar, bir litre süte 8 adet yumurta kırıp iki kaşıkta nesquik ekleyip sabah ve akşam yarı yarıya içebilirler, ayda 5 kilo garanti olup tamamen doğaldır. Ayrıca iki dumbell alıpta çalışılrsa direkt kas olarak alınır kilolar omuz ve kollar mükemmel görünebilir.
Kızlar için: (bkz: sperm diyeti)
Erkekler için: (bkz: kanla atılmış yumurta diyeti)
(bkz: #20980518)
kilo aldıracak ne kadar yiyecek varsa aban ve uyu.
mümkünse 10 saatten aşağı olmasın.
asiri proteinden uzak durun,
gun icinde sut iciyorsaniz yogurt yemeyin,
sadece 1 ogun 200gr et yiyebilirsiniz.

her ogun mutlaka 10 ila 15 kasik arasi makarna, pilav, bulgur pilavi gibi yag yapici seyler yiyin.

kizartmalardan, asiri tatlilardan uzak durun. bolgesel yaglanirsiniz.

fazla olmayacak sekilde yuruyun. max 20 dk.

sutlu tatlilar, ceviz, badem ara ogununuz olsun.
ara ogunleri asla kacirmayin.

kahvalti cok onemli. haslanmis yumurta yemeyin, yagda olsun.
et yedikten sonra cay icmeyin.

bol bol zeytin yagi, misir, zeytin, soslar kullanin.

mesela pizza hem pratik hem sizin icin yeterli. orta boyu tek basiniza yemelisiniz.

neyse yazarim yine,
Diyetisyene gidin ve onun dediklerini harfiyen yapın.
günde 10 saat uyur, 3 sağlam öğün yer, bir de Balık yağı kapsülü kullanırsanız fazlasıyla kilo alırsınız.
Her gece saat 12de kuyruk yağı yiyin.
her şeyi denedim fos. şimdi size garanti ve denenmiş bir yöntem sunuyorum. cicibebeli puding. bir kase içerisine 8 9 tane cicibebe bisküvi koyularak pişirilmiş puding dökülecek. kesinlikle her gün yatmadan önce 1 tabak tüketirseniz kilo alabilirsiniz.
(bkz: sipraktin)
günde iki öğün burger king yiyin.
ekmek tüketimini artırın, çayı 4-5 kaşık şekerli için, kolayla yatıp kolayla kalkın, yağlı yiyecekleri yiyin ama bunları yaparken ölmemeye dikkat edin kesinlikle kilo alırsınız.
gece 3 yada 4 gibi yemek tıka basa yiyip yatağa girip uyumak 2 kilo almanız garanti.

not: fazla da yemeyin tıkanır gidersiniz mazallah.
paran varsa ye
yoksa yat.