bugün

Bol bol kizartma ve hamur işi yiyin.
karbohidrat tozu.

hiç bir yan etkisi yok. dünyaca ünlü marka kullanırlarsa * iyi bir sonuç alabilirler.

günde 2 ölçek kullanılırsa o gün yaklaşık bir kilo alınmış olur.
ayrıca alınan bu kilo yağ kütlesini artırmaz çünkü tozun içinde yağ yok.

aldığınız kilo yağ olarak size dönmez yani. vücudunuz kendi şekline göre hacim kazanır.
Kilosunu yeterli bulmayanların aradığı çözümlerdir.
Karbonhidrat tozu kullandım, diyetisyene gittim, obez bir insanın yediği kadar (2300 kalorilik) yemek yedim.
Sonuç ne mi? Değişen birşey yok... Bazen olmayınca olmuyor, metabolizma ile alakalı, tiroit beziyle ise dolaylı yoldan.
Protein tozu alin, fitness yapin.
poğaça yiyin. ben 2 kilo aldım bile 3 haftada.
verseniz güzel olur sayın yazarlar. ölücüm zayıflıktan.
sabah kahvaltısında patates kızartmasına dayanabilir.
(bkz: bulk)
Kalkın ve şimdi makarna ve ekmek yiyin ardından hemen yatın.
Gerçekten önemli tavsiyeler. Hadi dombililer biliyorsunuzdur bir şeyler?
Kaslanmak için ihtiyacım var. Pls .s
Başlığı gördüğümde kilo vermek isteyen yazarlarada tavsiye var midir acaba diye dusunduren bir baslık (simile).
taştan yumuşak ne bulursanız yiyin, masanın üzerinde aburcubur mu gördünüz? kimin diye düşünmeyin yiyin, yeğninizin açıp açıp yemediği şerkeleme, çikolata, bisküvi artıklarını atmayın yiyin, aceba ağzım kokarmı diye düşünmeyin sabah kalkar kalkmaz bol yağlı sucuklu yumurta, salam, sosis yiyin, miğdem yanıyor bir soda içeyim demeyin, yediklerinize yazık edersiniz eritir.
her şeyden önce bir doktora danışmak ve gereken hormon testlerini yaptırmak. hormonal bir sorun varsa doktor zaten mal değilse bir tedavi uygular.
Bol bol yiyin. Yiyin yiyin yiyin ama, s..mayın.
Zayıf bir bünyeye sahipseniz istediğiniz kadar yiyin kilo alamazsınız. Sporla desteklenmelidir. Sakın milletin " senin çok yemen hacı, ne bulduysan gotur ehe" gazlamalarına gelmeyin. Yok oyle bir dünya. Günde 3 ana 2 ara ogun olmak üzere 5 ogun tuketin günlük protein ve karbonhidratınızı yeteri kadar alın bir de sporla destekleyin. Kilo alamamanız diye bir olay olmaz. Ayrıca sigaradan kesinlikle uzak durulmalıdır. Yok Gece yarısı ye, şekerli şeyler ye, ekmek ye vs tavsiye edenleri dinlemeyin bile. Kilo alınacaksa sağlıklı bir şekilde alınmalıdır. Yağ olarak alınan kilodan hayır mı gelir?
bol bol makarna yemesi tavsiye edilir.
Kesinlikle spor yaparak kilo almanızı tavsiye ederim. Hem daha güzel bi vucudunuz olur hemde daha sağlıklı olur. Sakın ama sakın yemek yedikten sonra uyuyayım kilo yapar ayrıyetten çokta sağlıksız hazm vs vs gbi. Bol bol uyumak spor ve stres yapmamak.
sabahları poğaça börek yiyin. aralarda meyve ve kolanızı eksik etmeyin. en önemliside gece vakitlerinde bol bol karbonhidrat yiyin.
Evlenin.
(bkz: ye iç yat)
Git o kafanı kestir. Bi ise yaramıyor zaten.
Köpek gibi yemek yemelisiniz.
Kardeşim git "hardline progainer 5000" al, 2 ayda 6 kilo aldırdı bana. Hemde hiçbir yan etkisi yok.
benim de ihtiyacım olan tavsiyelerdir.

not: iştahsızım da.
Yemeklerden önce ve yemek sırasında su içmemeleri, sabah kahvaltısını uyandıktan 30-45 dakika sonra yapmaları, sağlıklı kilo alabilmeleri için yemeklerden önce bedensel aktivite yapmaları gerekir.

Edit: karbonhidrat ve protein için ek bir şey yapmanız gerekmiyor. Gün içinde gereken kadarını rahatlıkla alırsınız.
güncel Önemli Başlıklar