1. 1.
  megadethin 1985 çıkışlı ilk stüdyo albümü.

  tracklist

  "Last Rites/Loved to Deth" 4:40
  "Killing Is My Business and Business Is Good!" 3:06
  "Skull Beneath the Skin" 3:47
  "These Boots" 3:39
  "Rattlehead" 3:43
  "Chosen Ones" 2:55
  "Looking Down the Cross" 5:05
  "Mechanix" 4:22
  1 ... evildeth
 2. 2.
  tam adı KILLING IS MY BUSINESS... AND BUSINESS IS GOOD olan 1985 çıkışlı, megadeth efsanesini başlatan albüm. kendinden sonra gelen diğer megadeth albümlerinin aksine saf thrash olmayan, daha çok hafif punk esintileri taşıyan, içinde çok çok güzel şarkılar barındıran albüm.
  1 ... tornado of souls
 3. 3.
  killing is my business, rattlehead, mechanix harika parçalarıdır.
  mustaine, metallica'dan şutlanmasının yarattığı psikoloji ile metallica'ya bu albümle meydan okudu. metallica'dan aldığı acımasız bir intikamdır bir bakıma.
  1 ... nakata
 4. 4.
  dave mustaine nin metallica dan şutlandıktan kısa süre sonra yaptığı albüm. metallica da kullandığı bazı riffleri ve soloları da bu albüme taşımşıtır.
  (bkz: mechanix)

  (bkz: the four horsemen)
  3 ... lefter bartu de souza
 5. 5.
  dave mustaine'nin vokalinin çok berbat olduğu albümdür. zaten bir rust in peace'deki ve bir endgame'deki vokali diğer albümlerinde yok nacizane fikrimdir.
  2 ... erdibifenomen
 6. 6.
  Orta şekerli bir megadeth albümü. *

  edit: orta şekeri siliyorum, yerine süper demek istiyorum.
  2 ... metal15
 7. 7.
  metallica ilk albümünün adını, kill 'em all koyar.

  dave mustaine de "öldürmek benim işim ve işler iyi gidiyor" bebek diyerek ayarı verir.
  2 ... jackskellington
 8. 8.
  ne dense az olan inanılmaz bir şaheserdir. o ne hırstır o ne inattır öyle o ne biçim bir vokaldir. o ne biçim harmoninin anasını ağlatmaktır. öncelikle albüm herkesinde bildiği gibi bach ın eserinin kilise orgu ve mustaine in gitarıyla ona eşlik etmesiyle başlar. daha sonra başlayan loved to the death ile birleştirilmiştir bunun ikisi. dave mustaine daha ilk şarkıdan kendini kanıtlamayı kafasına koymuştur öyle bir vokalle başlar ki zaten o anda anlarsınız sizin nelerin beklediğini albüm bittiğinde nasıl bir hal alacağını dünyanın. çalınıp çalınabilecek en hızlı olanıdır bu. tüm müzik tarihindeki vokal tarzlarını etkileyecektir. işte loved to the death de sözcüğü söylemeden önceki tüm havayı sömürdüğünü mikrofondan saklamayan dave kusar tüm nefretini belki de ömrü boyu sürecek bir biçimde. ikinci şarkıda albüme adını veren killing is my buisiness an business is good kurulmuştur yerine. burda onu sırtından bıçaklayan metallica ya laf sokmaktadır tamamen. kill em all a karşı killing is my business and busieness is good ile cevap verir. Amerikan denizcilerinin sloganıdır bu aynı zamanda. 3. ve 4. şarkılar olan the skull beneath the skinn ve rattlehead gurubun simgesi olan vic rattlehead i anlatır. bu şarkıları dinleyince bundan daha hızlısını çalmak yada yazmak mümkün değil dememek elde değildir. 5. şarkı chosen ones benim için bu albümün iki bölümünü birbirine bağlayan köprüdür. apayrı bir galaxy olan the mechanix ve looking down the crossu albümün geri kalanından ayırır. ve dinleyiciyi looking down the cross a hazırlar. her ne kadar ne anlattığını bir türlü anlayamasamda looking down the cross daki duygu patlamasını görememek elde değildir. o nasıl bir duygudur ki insanı böyle bir şarkı yazmaya iter. vocalleri hayatımda duyduğum ve ileride duyabileceğim en iyi şarkıdır. harmonik sololar tappingler havada uçuşur bu şarkıda. ısrarla hız tutkunlarına öneriyorum sonundaki looking donw the cross (speak no evil) nakaratı çalarken kullanın arabayı. bir sonraki şarkı the mechanix dave mustaine in metallica dan da önceki grubunda bestelediği bir şarkıdır. ve metallica bu şarkıyı dave gruptan ayrılmasına rağmen çalmış sözlerini değiştirmiş ve kill em all a koymuşlardır. bunu gören dave mechanix i iki kat hızlı çalarak kendisini göstermiştir adeta. birde albümün sonuna sansürlene sansürlene iki büklüm kalmış bir cover koymuşlardır. bana kalırsa bu albüm gelmiş geçmiş en büyük heavy metal albümlerinden birisidir. devlerin yanına ismini koymuştur dave mustaine. *
  ... eyeoftornado