1. 230.
    Gömleklik. Sokakta serbest gezmesi sakıncalı bu amcamızın.
    2 ... serdarsl06
  2. 229.
    killa hakan
    ... ebu berkecan bin muazzama
  3. 228.
    az önce tv100'de cengiz semercioğlu'nun konuğuydu, canlı yayında.

cashflow'a, ceza'ya, ben fero'ya övgüler düzerken norm ender'e verdi veriştirdi..

almanya'da mtv listesinde beş hafta lider kalmasını, hapise girip çıktığını ve yenilmez olduğunu falan vurgulayıp durdu; mafyatik ağızlarla.

saygı, insan olmak, anne babaya hürmet falan gibi duyar kastı epey.

değişik adam, küfürsüz konuşabilmesi de şaşırtıcıydı öte yandan.
    2 ... bir ihtimal daha var
  4. 227.
    Killalar sert killalar mert killalar mahallede doldur seç!
    ... youremycreatorbutimyourmaster
  5. 226.
    Dayi gelmissin 50 yaşına ne işin var senin rap ile git torunlarını sev,kahvede okey oyna.
    ... atavratbravehearth
  6. 225.
    Abi sen kendi ayağına sıktın da hayırlısı.

Bak şarkına falan değil bu lafım gereksiz ce olaya müdahale etmen ve sana yakışmayan tehditler savurup gangsta yaşamını ayağa düşürmen senin değerini düşürdü.

Yoksa biz fight kulübü unutmaya ve diğer şarkıları dinleyip Killa Hakan rapte üstad demeye devam edecektik.
    -1 ... uzay muhtari
  7. 224.
    Dahil olduğu rap gruplarına dahil olmasının esas sebebi, silahlı güç olduğu içindir. Kurtlar vadisi konseyindeki testere Necmi gibi. Bu abimizde gangstercilik oynamayı sever Almanya da. Selonun Avrupa şubesi.
    -1 ... make it bounce
  8. 223.
    Kafası pek yerinde değil o yüzden komik bence.
    ... en sevdigi renk mor olan
  9. 222.
    gel lan teke tek çıkalım. meydan okuyorum sana killa. sen üç tane vur ben bir tane.
    1 ... bruno fernando cortaza
  10. 221.
    Kusacakmış gibi rap yapan bir adam.
    Ceza ile dilber'ini dinlerken bunun kısmı geldiğinde telaşla müziği durdurup ileri alıyordum.
    Bak şimdi bile sesini düşününce rahatsız oldum, bir şeyleri ileri alasım var hemen.
    6 ... ulu kezbani