1. 1.
    Sen rap dinlediğini san yigido. Killa varken başka rapçi aramam ben şahsen.
    2 -4 ... uzay muhtari
  2. 2.
    pek rap dinlemem ama mahlasında "killa" olan zırtoları da dinlemezdim zaten.
    5 -2 ... serdarsl06
  3. 3.
    Pek rap dinlemediğini belli. Killa ya zirto dediğine göre.
    3 -1 ... uzay muhtari
  4. 4.
    Hala 90 ların almancı türkçesiyle rap yapan birini dinlemek büyük zevksizlik göstergesi zaten. Almanya da apaçi gibi gezip eziliyok gardaş naraları atan adamları türkiye ye getirip asgari ücretle çalıştırmak lazım bakalım o zaman nasıl rap yapacaklar.

Killa hakan denilen adam krauzberg deki mafyatik çete tiplemelerinden dolayı burada isim yapmıştır. Türkiye de tanınmış birkaç mc de almanya da rahat rahat organizasyon düzenleyip paraları euro euro götürmek için kendisiyle feat yapmış kanka ayağına almanya da ay da bir konser vererek yolunu bulmuştur. Buranın en kral rapçisi konser biletini maksimum 70 liraya satarken orada 50 euro ya almancılara bilet satmıştır.

Nitekim killa hakan rapper falan değildir dj.akman dan hallicedir.
    3 -1 ... kurtcebe noyan
  5. 5.
    Killa rapper değilmiş ahahahaha. Siz dünya da yokken o adam rap yapıyordu.
    2 -3 ... ride the lightning
  6. 6.
    Yaşım 35 keko killa suikast.de organizasyonuyla türkiye ye gelip rap yaptığında oradaydım.
    1 -1 ... kurtcebe noyan
  7. 7.
    Das kartell dinleyin nasıl rapçi olduğunu görün.
    2 -1 ... ride the lightning
  8. 8.
    Killaya mafyatik diyen zihniyet Almanları medeni sanan zihniyettir. Tabi sizi ırkçı dazlaklar kovalamadi hiç.
    1 -2 ... uzay muhtari
  9. 9.
    Bir yetişkinin rap dinlemesine anlam veremiyorum yaşadığınız yerde ergenlik 40 ta mı bitiyor.
    Ki eminem falan da değil yani rap dediysek killa hakan egzoz borusu faruk tiplere bak rezalet.
    ... mosinnagant
  10. 10.
    Killa ne amq , eger killer den geliyorsa bu lavuk katil mi eger katilse bir insan bu isimle nasil gurur duyar , cezasini cekmemis birde ustune sarkicimi olmus ,
    Ergen turnusolu
    ... kunteperist