bugün

büyük ihtimal yeter artık bee bıktım milletin günahlarını dinlemekten deyip kiliseyi satan, nasılsa cennetten kendime en büyük payı ayırdım iş garanti biraz da bu tarafta hayatın tadını çıkaralım diyerek kilise parasıyla aldıgı bmw ye atlayan papazdır.
akılsız bir iş yapmış papazdır. yani satıp parayı yiyeceğine düğün, dernek, kına gecelerine falan kiralasaymış 1 senede zaten bmw parasını çıkarırdı. hem de kilisesi elinde kalırdı. şimdi emlak altın yatırım yani, satmasaymış 2 sene sonra 1 trilyon ederdi, 3 tane bmw alırdı. salakmış salak...
o değil de klise papazınmış ya ben orada takıldım. lan şimdi gaza geldim kendime cami yapıp kimseyi almayacağım içeri. istediğim zaman cumayı arkadaşlarla kılarım falan. sonra ironi olsun diye satanist ayini yapar. ruh çağırırız.

dur lan black metal yankılansa bir de benim caminin duvarlarında. kesin diri diri derimiz yüzerler.

yuh be hayallere bak lan. coşmuşum. bundan sonrası artık başlıkla alakası olmayacağından sıkılan yazarlar şu andan itibaren başka entrylere yönelebilir.

naber lan sözlük. lan var ya ara ara böyle manyak manyak entry yazasım geliyor bu başlığa nasipmiş. hele bir de tanım yaptıktan sonra formatı gelmiyorsun ya. formatı bilen osura osura yazıyor sözlükte azizim. neyse bak ne dicem, geçen zirvedeydik ya hani. ha işte orda millet hep benim niki duymuş lan. yani az çok biliniyorum. hem de kötü bir şöhretim de var. hafif absürdüm yukarıda görüldüğü gibi. ama bazen en ciddi konulara çivileme atlıyorum. lan bir de hukuk okuyorum ya. bence beni ciddiye almak lazım. lan türkiye derecem var lan. hey gidi, istesem espri de yapıyorum. ama itiraf edeyim her esprimi sözlükle paylaşmıyorum. bazılarını saklıyorum sözlükpad'a kendim okuyup kendim gülüyorum.

neyse bir de şey var. nick altım çok acaip lan. 5 sayfa yazı var, ama tarzımı daha kimse analiz edememiş. yanlış çağın adamıyım ben diye klasikleşmek de istemiyorum. bazen düşünüyorum da... diye hiç başlamam ben hep düşünürüm. yanımda şahane kız var ben onu bırakır bir kızı ne şahane yapar onu düşünürüm. sonra sevgilisi yok. lan en son kızın teki şirin çocuk dedi, öncesinde de başkası çok sempatik demişti. lan ne oluor lan? neyse buraya kadar okuduysan artık yaparsın bir şeyler di mi lan okuyan yazar? alo bunu okuyorsun biliyorum. neyse öptüm... öpmüyom lan, ne halin varsa gör.
(bkz: toprağını satıp gemicik alan başbakan)
eriktir.

(bkz: papaz eriği)
cennete yer satıp bmw alan papaz'dan daha onurlu bi papazdır.
-bana faydası olmayan kilisenin papazanı...
*sahibinden satılık kilise
*papaz'dan satılık

gibi satış teknikleri ile satıldığını sandığım, hede.
vatikan tarafından aforoz edilmesi beklenen papazdır.

-ne kadar istiyorsun ?
+525 bin dolar
-oha be papaz naaptın sen ?
+ne naaptın ? git başka yere sor benim kilisem gibi temiz kilise bulamazsın hem gelen giden pek yok fazla rahatsız olmazsın.
alman arabalarını seven papazdır. yoksa neden gidip inadına italyan arabası ferrari almasın ki.
(bkz: kilisesini satıp bmw alan papa az)
(bkz: ferrarisini satıp mustang alan bilge)
(bkz: ferrarisi olup benzini olmayan bilge)
(bkz: camiyi kullanıp köşeyi dönen imam)
(bkz: bizde çok var)
ferrarisini satan bilgeden etkilenip, bunun tam tersini yapıp ünlü olan din adamı.
(bkz: ferrari sini satan bilge)
ruhani dunyadan materyalist dunyaya bmw ile u donusu yapmayi tercih etmis insan.
amerika nın california eyaletinde gorulmus olaydır. 53 yasındaki randall radic adlı papaz, 10senedir calıstıgı kilisesini 525 bin dolara satarak altına kıyak bir bmw cekmis, beni de haberi duydugumda gulmekten sandalyeden dusurmustur.