bugün

Kiliselere girerken ayakkabı çıkarılmaması sonucunda oluşan durum. Ne güzel lan. Evet.
Ayriyetten ayakkabının camiideki gibi müslümanlar tarafından çalınma korkusu da yoktur. Evet.
genelde eski tahta kokusu ve küf kokusu ile ayak kokusu ile yarışırlar. bir de buna ek olarak tütsümsü şeylerin kokusu vardır.
din ve vicdan özgürlüğü var, camileri beğenmiyorsanız Ozaman gidin klisede ibadet edin.
kiliseye sık sık giden hristiyan söylemi.

o koku senin ciğerlerinden geliyor ahmak. Diye cevap verilecek cümle.
Hoşgöru abidesi muslumanlari gösteren gercek. Az bi hakaret etmeden durun amk. Evet.
köydeki camii ile kiliseyi kıyaslayan malın hezeyanı.
gitmediğim için bilemediğim durum .
Kiliseye ayakkabıyla girildigi için olabilir mi hı embesil?
bir kere götünü yıkamayan cenabet cenabet gezip pis kokan biriyle nasıl muslumanlari karşilaştirirsiniz ben hayatimda pis corap kokan bir cami gormedim.
Kiliseye tonla para harcandığındandır belki.
iyi veya kötü diye nitelemenin göreceli olduğu durum.
şimdi sana göre bir ibadethaneye ayakkabıyla girmek iyi birşey, ayakkabı çalınma korkusu olmaması güzel birşey.
bana göre de ibadethaneye ayakkabıyla girmek saygısızlık. köşe başındaki tekel büfeye girer gibi bir ibadethaneye girmek(cami,kilise vs hangisi olursa olsun) saygısızlık bence.
hadi buyur bir de buradan yak.
kızlı erkekli bir ortamdır hem de.
Ne güzel.
Bildigim kadariyla ayakkabilarin cikarilmasi gerekmeyen bir yer. Ayrica icerisi gayet dogal ve tutsu kokmaktadir.
20 senedir camii giden bir insanın camide fark etmediği kokunun kiliselerde de olmadığını belirtmeye çalışan insan beyanı. Bu insan acaba camii de halıyla mı bütünleşiyor da o kokuyu alıyor ya da hangi varoş mahalledeki camiilere gidiyor merak konusudur.
güncel Önemli Başlıklar