1. 1.
  müthiş bir islamcı mottosu daha. hem kıçında (dikkat ederseniz özellikle kıçında) levis pantolon var hem de kuran okumayı bilmiyorsun. cık cık cık olur mu lan öyle şey?! ya pantolonu çıkar(ama hemen yerine bişey giy öyle cıbıl gezme kafir!) ya da kuran okumayı öğren. asabımızı bozma bizim!
  7 -14 ... birinci batarya
 2. 2.
  kıçında levis olan ve müslüman olmayan biri için gayet normal karşılanabilecek durumdur. kuran okumakla levis pantolon arasında kurulan bağlantıdan bahsetmiyorum bile...
  4 ... derinlerden gelen su sesi
 3. 3.
  üzerinde maltepespor forması oldugu halde yemek yememek kadar ilginçtir.
  4 ... ever
 4. 4.
  levi strauss'un vasiyeti üzerine, levis pantolonların türkiye'deki satışının marmara üniversitesi ilahiyat fakültesi'nin yaptığı mülakatle yapıldığının sanılmasına yol açan söz.
  3 ... eraserhead
 5. 5.
  müthiş bir şamanist mottosudur. hem kıçından başlık uyduracaksın hem de tanrı dağlarında kur'an okumadan gezeceksin. o dağları adama monte ederler hey hey! asab kimdi lan?

  (bkz: asdfjkltfbh)
  1 -1 ... onurude
 6. 6.
  kalemine hakim olamamış birinden yola çıkarak islamcıları, islamı küçümsemeye hakkı olmayanların zora gelince ironiden anlamayan nesle aşina değilim marşına dönmeleriyle daha da dikkati çeken yobaz mottosu.

  dikkat çekmek için bir dini, onun mensuplarını şaka malzemesi haline getirmek yeni bir şey değil. alıştık artık böyle şeylere.
  1 ... onurude
 7. 7.
  terbiyesizliğin daniskasıdır.
  -1 ... yamukprensesvekedicuceler
 8. 8.
  cilek yiyip de bilgisayar kullanmayi bilmemek kadar uzucu ve acinasidir.

  lanet olsun boyle insanlara yeaaa.
  5 -1 ... kopush
 9. 9.
  kıçında levis yazıyorsa, kuran okumayı bileceksin. bilmiyorsan yazmayacak. kuran okumayı biliyorsanda kıçında levis yazacak. yazacak yok başka yolu !
  1 ... varamayok