1. 1.
    en keyif aldığım şeydir.. önce kibirli davranmasına müsade ediyorum (baştan yemliyorum, hemen elimden kaçırmamak için yani) sonra ufaktan kişilik analizi yapıyorum, zaafları, güçsüz yanları, eğitim durumu, psikolojik ve ekonomik hâli vs. akabinde bir güzel kucağa alıp, başlıyorum tatlı tatlı s*kmeye..! taa ki, suratı iyice düşüp, bakışları şoklanmış balık kıvamına gelip, tüfeğini kaybetmiş asker moduna gelinceye kadar..! en nihayetinde artık karşımda kafasını kaşıyan şaşkın bir şebek oturmaktadır, masadan kalkarken arkasına bile bakmadan, bir daha karşıma çıkmamak üzere, evrile çevrile adamakıllı s*kilmiş bir bünyeyle 1.640 liralık dünyasına s*ktirolup gider..
    2 -7 ... kisskissbangbang
  2. 2.
    bir insanı insan içinde rencide etmeye karşıyım ama bana karşı biri kibirlenirse de hiç gocunmam rencide ederim. işe yarayacaktır siz de deneyin.
    1 ... sezenist a feminist
  3. 3.
    gereksiz yollardır.
    başkasının kibrini dert edinecek kadar düşmemek lazım.
    1 -1 ... nicx
  4. 4.
    Esma-ül hüsnaların anlamlarını öğreterek.
    Tabii ilk başta senin öğrenmen gerek.
    1 ... rabb in nefesi
  5. 5.
    başkasının kibiri benim hiç s*kimde değil, kendi dünyasında ne s*kimi yerse yesin bana ne..! lakin kibirli bünye benim sınırlarıma girip te, bana kibir satmaya kalkarsa şayet, işler orada değişir işte..! daha kibirlenmesine en başından müsade etmeden o kibirlerini tek tek kıvırıp o boklu kıçına soku soku veririm o bünyenin..! kimse kimsenin ekmeğini vermiyor amk. yerinde..!
    -2 ... kisskissbangbang