1. 1.
  ulan nickin kobra nejdet ne kibarı allahın odununa bak sen.
  4 -3 ... ibni maymun
 2. 2.
  Herkes bana aşık kızıdır. Önceki hayatımda erkektim diyen bir kadinin bile kendisine asik olduğuna inanabilir, uzak durunuz.
  1 ... primer bond kompozit
 3. 3.
  kibar olmayın zaten arkadaş bölgesine atılırsınız yoksa.
  2 ... sherlockholmesss
 4. 4.
  Kibar değil erkek gibi davranın lan. Kibar olacam diye karı gibi ibneleşiyorsunuz mütemadiyen. Kim ki kızlar kibar erkeklerden hoşlanıyor derse bilin ki o yalan söylüyordur.

  Kızlar fazla kibar erkeklerden tiksinirler. O izlediğiniz romantik komedi saçmalıklarının tamamını ama istisnasız tamamını unutun ve hafızanızdan tamamen silin. Erkek olarak inisiyatif sizin elinizde olmalıdır. Kadınlar yönlendirilmeyi, erkekler tarafından hükmedilmeyi severler. Ne yapacağınızı, attığınız her adımı maymun gibi sormayın kızlara. Yoksa çok hızlı şekilde friendzone'a atılırsınız ve avucunuzu yalarsınız gerizekalı erkekler. inşallah bu laflarım bir kulağınızdan girip öbüründen çıkmaz. Belki dübürünüzden çıkar.
  2 ... dakandaz
 5. 5.
  yavşıyor değil de, şoke edebilir, bünye kibar erkek görmeye alışkın olmayınca..öyle bir erkek görüldüğü anda devlete haber verilip korunmaya alınmalıdır, neslinin son örneği olabilir, maazallah başına bir şey gelmesindir.
  ... radiolarian