1. 1.
  Bazen hal ve tavırlarından tiksinme durumu. Bazen ise elde etmiş olmanın verdiği sıkılma durumundan kaynaklanır. Insanlar işte hep imkansızı düşler.
  3 -2 ... kotlin
 2. 2.
  evet mesela dışardan bakıyorsun boylu Poslu, yakışıklı, efendi adam mesela.
  erkek dediğin böyle olmalı işte diyorsun sonra öyle bir şey yapıyor ki ne şerefsiz bir şeymiş bu hiç kalıbının adamı değilmiş diyorsun.

  Burdan sana sesleniyorum çünkü sende sözlük erkeği tipi var, o lafları buralardan öğrendiğin çok belli, buralardasın biliyorum. Kibirlisin, ukalasın, bencilsin. Ayrıca Evliymişsin duyduğuma göre ama kıçın başın ayrı oynuyor bakıyorum.

  Bu arada ben o her gün işyerinizin önünde otobüs bekleyen sarışın kız. Hani pavyon şarkıcısı sandığınız. O durağı da oraya koyanın Allah belasını versin her gün sen ve diğerlerinin suratını görmek zorunda mıyım ulan ben?
  9 -3 ... sana karakter alacam
 3. 3.
  kişiyi tanımadan değer verebilecek kalıba sokmadığım için benim açımdan sıkıntı olmuyor.
  2 ... rapunzel bir orospudur
 4. 4.
  Bugün bir beyden hafif hoşlanır gibi oldum.Sonra dedim ben bu arkadaşı stalk yapayım. Facebook 2011 gönderilerine kadar inmişim ve beğenmek falan kalmadığı gibi kendimden utandım lan ben bunu mı beğenmişim diyeuasuaj. Şu facelerinizi kapatın bütün rezillikler oradan çıkıyor. * o cool hallerini her gördüğümde artık aklıma eski fotoların gelecek....
  4 -3 ... haramsavar kadin
 5. 5.
  Maskesi inmiş puşttur.
  3 ... torehan1071
 6. 6.
  Özne biziz hayatı çevreyi anlamlandırma biziz

  Dolayısıyla her şey kişilere hayata çevremize yüklediğiniz anlamlara bağlı

  Bunu anlam yükleme olayının elde yeterli veri olmadan yapılması bu tarz sonuçlara yol açıyor .
  ... isminiunutanadam
 7. 7.
  Valla bende bir aydınlanma oluyor ve vay anam vay serhat ne ara bu kadar aşık olmuşum diyorum.

  Aşk tanımaya engel. Değerli olması aşktan. Aşk gidince değer yitmiyor sadece olanı algılayabilir duruma geliyorsunuz.
  ... ali candan
 8. 8.
  Yitirilen şey değerden ziyade kişiye olan ilginin merak ile sınırlı olmasından dolayı kaybolan yönelim. Herhangi bir yönden ve genellikle tam olarak bilinmeyen bir cihetten çekici gelen bir kişiyi keşfetme isteği olarak ilgi beraberinde bir ön beklentiyi getirir. Bu beklentide o kişinin belli ölçütlere uygunluğu ve etkilenme ihtiyacını gidereceği varsayılır. Ve bu varsayım da tanışma dediğimiz süreç ile sınanır.

  Ne var ki insan olarak ilginin dozunu şeylerin olduklarından daha fazlasını ummak düzeyinde kaçırdığımızdan her karşılaşma hayal kırıklığı yaşatır. Bu yüzden de önce şüphe ve ardından yönelimin kaybı gelir. işte bu temayül yitimi o kişiden kopuşa neden olur. Değer vermek ve bunu yitirilmesi bundan daha ötede ve başka bir mesele.
  5 -2 ... lord marcus amoralist primses
 9. 9.
  akabeli ve rizelilerin hiç değeri olmuyor, hamdolsun.
  ... timur cengiz hulagu
 10. 10.
  Bende olmuyor, zaten arkadaş olmadan önce epey gözlemliyorum. Tüm iyi ve kötü yanlarını bilerek mesafemi ayarlıyorum. Belki de bu yüzden tanıdığım 10 insandan dokuzu hakkımda çok iyi bir insandır, severim kendisini diyecektir, itiraf edeyim ben tanıdığım 10 insanın dokuzunu hiç sevmediğimden arkadaş olmamış, sadece selamlaşmışımdır.
  1 ... the bellatrix lestrange