1. 1.
  msnnin son sürümlerinde karşı tarafın hakkımızda görmesini istediğimiz ve 130 karakterle sınırlı boşluk. aslında emir cümlesidir. yaz lan ne duruyosun gibi bakar adama. bende <Kişisel bir ileti yazın> yaparak komiklik yaparım encarta "naapıon len" die mesaj yazar geyik başlar.
  2 -1 ... scarface
 2. 2.
  soğuk kış günlerinde ki alternatifi şu şekildedir;

  (bkz: kişisel bir ileti kışın)
  17 -20 ... salca
 3. 3.
  "yazmıyorum kardişim, bi mahsuru mu var" şeklinde de bir tepki verilebilir. resmen emir veriyorlar msn kullanıcısına. *
  2 -1 ... sophie
 4. 4.
  kişisel bir ileti.
  4 -2 ... pinkbaby
 5. 5.
  msn kullanıcısının "benimle konuşun, ben böyle farklı bir insanım, siz de duyun, sevin, sayın, örnek alın, mükemmelim ben" diye ilgi çekmek için yazdığı kelime veya kelimeler bütünü. genelde muhabbet için bahane yaratılması için microsoft un kullanıcıya bir armağanıdır. *

  anlamsız şeyler yazılmakla birlikte en çok tercih edilen tipte kişisel iletiler : şarkı sözü, fanatizm sloganları, özel şiirlerden mısralardır.
  1 ... sonkuzu
 6. 6.
  Ne dinliyorum özelliği ile media playerde dinlenen şarkının isminin o kişisel ileti kısmına yazıldığı msn özelliklerinden biri.
  1 ... erdem andac
 7. 7.
  (bkz: Kişisel iletime birşey yazacak kadar psikolojim bozuk değil)*
  1 -1 ... barutyiyici
 8. 8.
  (bkz: kişisel bir ileti)
  (bkz: şimdi mutlu musun)
  2 ... cemmm
 9. 9.
  son zamanlarda buraya yazdığım özlü sözlerim yüzünden çoğu arkadaş tarafından manyak ilan edildiğim ama bütün tehdit ve uyarılara rağmen hala üretmeye devam ettiğim yaratıcılık platformu.
  (bkz: alternatif kişisel iletiler)
  ... eberk
 10. 10.
  msn denen nanenin kişilik kazandığının bir kanıtıdır.
  emir verir bu, bir dahaki sürümde isim kısmında "uzatma lan, yaratıcı olayım diye kasma, yaz adını geç bari sıçıp batıracağına" yazma ihtimali yüksektir.
  ayrıca özel hayata müdahale vardır efendim; yazılan iletinin kişisel olması , kendini emesen güruhuna ifşa etme durumu zorunlu kılınmıştır.
  1 ... recall