1. 1.
    peygamber efendimiz muhammed mustafa'ya (s.a.v) ait bir hadis-i şerif.

dincilere duyurulur.
    42 -3 ... le roi est mort vive le roi
  2. 2.
    namaz kılmayıp,oruç tutmamasına kılıf arayan kişinin sığındığı hadis.ama kalbi temizdir bu kişinin ya o yeter.
    ne güzel demiş mevlana : "testide ne varsa dışına o sızar".
    11 -16 ... aglama duvarinda gulesim geldi
  3. 3.
    Namaz kilarken çekilen fotolar ile prim yapanlarin ve özelliklede buna prim verenlerin, ibadetin sadece ve sadece allah ile kulu arasinda oldugunu anlayamamasindan dolayi olusan kandirilma durumu.

(bkz: bu halk televizyonu ve magazini seviyor)
    3 ... 0oopst
  4. 4.
    ama namaz kılıyor diyenlere verilecek cevap.
    4 ... akin74
  5. 4.
    muhteşem bir söz. bazı sapık imamlar başta gelir bu durumda.
    1 ... rhona mitra
  6. 5.
    Dini kisveye bürünüp her türlü hırsızlığı arsızlığı da yapabilir insan güvenmeyin uyarısıdır peygamber efendimizin, ama tabi namaz kılıp oruç tutup ne ahlaksızlıklar yapanlar var diyip uzak durmak,kenara çekilmek de Müslümanlık değildir o da bi gerçek.
    3 ... rainfall
  7. 6.
    en iyi örnek rtedir zannımca.
    2 -2 ... larashelby
  8. 7.
    kesinlikle doğrudur, yapılması/yapılmaması sadece kişinin kendini ilgilendirir. reklam edilmeye, her fırsatta "ben namaz kılıyorum, ben oruç tutuyorum" içeriği göze sokulmaya çalışılıyorsa mutlaka bir terslik vardır; gerçekten inanarak yapan kişinin kimseye görsel ve ya sözel olarak birşey ispat etmeye ihtiyacı yoktur. sana orucu namazı emreden kitap; gizli yapılanı daha makbuldür, mümkünse kimse görmesin, ibadetini insanların gözüne sokma diyor, var gerisini sen anla.
    2 ... 386dx40
  9. 8.
    siz onun dirhem ve dinarla olan ilişkisine bakın diye devam eden söz.
    4 ... tuzlu mantar suyu
  10. 9.
    içinde ne ibnelikler dolanır bilemezsin...
    ... muzoliner