1. 1.
    yıllık kişi başına düşen milli gelirin 2011 yılı sonu itibarı ile 10,444 dolara yükselmesidir.

http://www.bloomberght.co...ye-2011de-yuzde-85-buyudu
    7 -14 ... rosava
  2. 2.
    amk biri benim parayı da yiyo kesin algısı yaratan veri.
    20 -5 ... mavibaykus
  3. 3.
    2012 yılında vatandaşın yaşadığı elektrik, doğalgaz, akaryakıt vs vs gibi zamların açıklaması olsa gerek. sonuçta gelir düzeyimiz sürekli artıyor, tabi ki vergilerimiz ve borçlarımızda artacak buna güdümlü olarak.
    2 ... konglamere lenf nodu
  4. 4.
    yarısından fazlası koç,sabancı ve tüsiadlı işadamları tarafından kazanılan gsmh'nin varlığı nedeniyle anlamını yitiren gelişmedir..
    4 -3 ... hazreti muz
  5. 5.
    birilerinin hakkını birilerinin yediğini düşündüren hayali rakam.
    benim hakkımı kim yiyorsa zehir-ül zıkkım ola...
    3 ... thelma
  6. 6.
    hoş bir hadisedir.

şimdi kendimi ifşa etmek gibi olmasın bi hesaplama işine giricem, dolar şu an 1.77 tl civarında. 10444*1.77= 18.485 tl eder. benim yıllık kazancım 12*1700=20400. demek ki ben payıma düşünenin fazlasını alıyorum. hakkınızı helal edin millet.

not: memurum ve fakirim lan.
    10 -2 ... serefsizimbenimaklimagelmisti
  7. 7.
    yalan olan milli gelirdir.

benim payıma düşen bu milli geliri kim yiyorsa onun ben taaaaa *** arkadaş madem bu kadar dolar düşüyor ben neden göremiyorum bu parayı?

milli gelir bu kadar diyen güzel insan benim neden bu parayı göremediğin de açıklamasını yapabilirmisin?
    2 ... yusuf50
  8. 8.
    ulan ben de diyorum popom neden ağrıyor meğer milli gelir yükselmiş, hadi hayırlısı, afiyet olsun hepimize...
    3 ... storyofeye
  9. 9.
    türkiye'nin kişi başına siktiği eşek sayısı da 0.1'miş. veri doğru olabilir ama bu hepimizin eşek siktiği anlamına gelmiyor kanımca.
    10 -2 ... wecihii
  10. 10.
    yalandan kim ölmüştür.
    hakıma düşenin 4 katını alıyorum hakınızı helal edin.
    2 ... mukerrer