bugün

en küçük bir rahatsızlık bile olsa, insanın içine oturan, hayattan soğutan durum.
Bu yalnız berbat şeydir bakın.. bi minik var karşımda şu an, koltukta uyuyakalmış. Öksürdükçe gözleri açılıyor. Onunla beraber ben de sıçrıyorum. Ihlamurlar, pekmezler, şuruplar içildi; sırta yelekler giyildi, üste yorganlar örtüldü; okuldan izin, doktordan rapor alındı. Yok allah, yapılacak her şey yapıldı işte. Geriye de bir şey kalmıyor. "Bak benim elimden bir şey gelmiyor artık" deme şekli olarak hiç yoktan teselli olsun diye patates kızarttım hahah. Yedikten sonra da koltukta sızıp kalmış garibim. çoluk çocuğu olanlara sabır diliyorum, derdin büyüğü size değmesin.
Dünyanın en kötü şeyi çocuğun hasta olmasıdır. Rabbim ondan alıp bana versin o'na bişey olmasın her gece yapılan duadır. Rabbim kimseye yaşatmasın gerçekten çok zor bir durum. Bir de bebekler var ağzı var dili yok misali her şeye ağlar nesi var bilemezsiniz oturur çaresizlikten siz de ağlarsınız.
Düşman başına dahi gelmeye...
Hele ki bebekse , cok zor bir durumdur. Gecelerce uyumazsınız. Ne yapacağınızı şaşırırsınız.
Her saniye"ona olacağına, keşke bana on katı olsaydı" diye geçer aklından çaresiz gözlerle bakarken.