bugün

iki tane çiftin yanında sap kaldığın anlardır.
Kesinlikle sinemaya gittiğimde herkes çift sanki damsız almıyorlar sinemaya.
Gogsun sikisip derdini duvarlara anlatmaya baslayinca, keske bir yoldasim olsun dersin. Bun nedenle Her zamaj dedigim gibi, sokakta gordugum sevgililere molotof atmak en buyuk hakkimdir.
önceden vardı şimdi yok o anlar .
Canimi cok yakan bir durumda icini dokebilecegi kadar samimi birini ariyor gogsunde.
Saclarini oksayarak aglamak istedigi birini.

Bu kadar.
keşke yanımda olaydın be yakışıklı ,sevglim var ama yanımda değil neyse k kısa bir zaman sonra bu arada olacak .Özledim be.
ortamlarda sevgilim var dersin kim bilecek ki amk!
Karşında gıcık olduğun kız sevgilisiyle yaşadıklarını ballandıra ballandıra anlatıyor sonra "senin yoktu dimeeğ" diyor ya işte o an keşke sevgilim olsa diyorum.
(bkz: keşke sevgilim ölse denilen anlar)
Okulda bir arkadaşla problem yaşadık.* Ve cidden hiçbir şey yapmadım. Açıkçası benim umrumda değil. Ama adım gibi de eminim umrumda olduğunu zannediyor. Şimdi diyeceksiniz umrunda değilse neden taktın kafana? insan sinir oluyor sözlük, hareketlere, tavırlara. Ve sürekli karşılaşınca da algıda seçicilik nedeniyle dikkatiniz kayıyor.

Işte tam olarak şu dönemde bir sevgilim olsun isterdim. Insanlara duyurup reklam yapmak için değil, sadece artık kafa karışıklığı yaşamamak ve kendimden emin ben bu çocukla devam ederim deyip kendi işime odaklanmak için. Ama hayırlısı tabi.

Allam şöyle yokluk görmüş, sevebilen, saçma sapan konularda fanatik olmayan, nerede ne yapacağını bilen, gururlu, merhametli, saygılı, biraz atarlı, kültürlü, işinde başarılı, orta boy, kara saçlı kara gözlü ama beyaz tenli, hafif göbekli ve uludağ sözlüğe üye olmayan* bir bey varsa boşta ben alabilir miyim lütfen?

Edit:sigara alkol de olmasın lütfen. Olacaksa da ilerde az miktarda alkol olabilir.
Sevimli sevimli eğlenen çiftleri görünce düşünüp, bi kaç aya ne hale geleceklerini hatırlayınca vazgeçtiğim aralıkta ki kısa an. Bazen o duyguyu paylaşımı arıyor insan ama ceremesi sefasindan kat kat fazla. Sevdiğim var bana yeter.
Uyumadan önceleri hep. Sarılıp uyuycan böyle saçlarını okşıycak senin arada bide öpücük kondurucak saçlarının arasına yada senin arkandan sarılıcak. Güvende hissediceksin. Omuzlarından öpücek, boynundan öpücek uyuyakalıcaksın.. Gerçek olmaz büyük ihtimal tamam ama hayal bile edemiyosun ki olmayınca.
soğuk havada ince kıyafetle dolaştığın andır.