bugün

iyi de onun adı yarrak değil girdiği formun adı o.
Daha neyin ne olduğundan emin değilsin kalkmış pankart yapmışsın. Olmadı ama ablacım.
Gerçi benden küçüktür bu.
Kizimi falan bu halde gorsem sanirim katil olurdum. Marjinal olucam diye sekilden sekile giren orospular olarak hem cok cahil hem cok ezik gorunuyorsunuz.
neden kırılıyor, birlikte ne yaptık da bu yapılan işten senin neyin zarar aldı gibi deli sorulara muhatap beyandır. neden böyle mal mal cümleler kurulup pankatlara yazılıyor onu anlamıyorum, ilgi orospuluğunun sınırı varmı amk?
Belki de doğduğu için babasına kızgındır. Mesaj babasına olabilir.

Mantıklı hiç bir kimse durduk yere herhangi bir insanın acı çekmesi için dilek içerikli cümle kurmaz.

BiZ şimdi durduk yere "keşke amın kurusa idi" desek yakışık alır mı?

Velhasın ağır bir mallık yapmış kadın kişisi.
Bindiği dalı kesen feminist. Düşecek haberi yok.
bir erkek amin curusun diye pankart acsa aninda linc yer orda.

iste bu simarikliklari pozitif ayrimciligi sevmiyorum.
Gerçek feministlik bu değil!!!!!
Sikeyim pankartınızı ya.
imla yoksunu ağır feminist pankart. Taşıyıcısının vibratörü öpüp başına koyan, erkek hegomanyasını yereyim derken aksine penis hükümranlığını ululayan bir kafa.
Acaba Neden beddua etmiştir ya da Photoshop mudur, bilemem ?

ammaaa var böyle bir şey.
(bkz: penis kırılması)

Tıbbi adı penis fraktürüdür.

Allah vermesin.
Azgın feminist modeli.
bu videodan çıkmıştır. https://youtu.be/2SJ-92SNas0
Tövbe bismillah kıvamlı gerzekçe hazırlanmış pankarttır.

Feminizmi mabadından anlayıp tepki duyan onca kımıl zararlısı varken, bu pankart iyice sıçmış hatta yetmemiş bir de sıvamıştır.

Feminizm bu değil, bu hatun kişisi de feminist filan değil, sakin olun!
Normalde böyle başlıklara yazmam ama dayanamadım. Edepsiz birtakım kendini bilmez kadın müsveddelerinin saçmalamasıdır. Böyle yaparak güya kadın gücünü savunuyor. Gerçek kadın erkek eşitliği bu değil. Pespaye bir davranış.
feminist demek erkek düşmanı demek değildir. bunlar yüzünden gerçek feministlere antipati oluşuyor.
Kıkırdaklardan bir haber feminist beyanı.
Cahil feminist olmak zor olsa gerek.
ifade hürriyeti kapsamında değerlendirilmesi gereken pankarttır.

(bkz: mal beyanı
Burada ne anlatılmak isteniyor acaba? Ne demek yarakın kırılsaydı? Polis olsam müdahele ederdim.
görsel