bugün

tipin yoksa paran olsun. hatta tipi gectim direkt paran olsun yeter.
yakışıklı değiliz ama sikimiz sağlam.
Seni yüzün için sevecek kızı ne yapacaksın ki kardeşim? Yarın birgün, bir kaza geçirsen elin yüzün yansa... O zaman durur mu o kız, seni sırf tipin için seven kız?

O yüzden senin düşüncelerine duygularına, sende kendinden bir şeyler bulan bir kıza ümit bağla ve tipi falan önemseme.

Şimdi "kendini avutma yolları" diyecekler ama sen takma onları. Şuan benim için dünyanın en güzel kadını ile birlikteyim, ve yakışıklı değilim.
Sorun edilmemesi gerekendir.
Sabırlı olun. Ergenliği atlatan minnoşlar, bunun önemsiz bir ayrıntı olduğunu anlayacaklardır.
Karakteriniz yakışıklı olsun beyler!
çocukları kandırma,
yok gençler tip yoksa olmuyor yani,
çokta şeyapmayın ama alışırsınız ya.
hadi yakışıklı doğamadınız e karizmatik de mi olamadınız?
(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)
Hiç kurmadığım cümle.

insan kendiyle barışık değilse zaten olay bitmiştir.
kalbinize değer verdiğimizi anlamanız kaç yüzyıl daha sürecek? demek istediğim cümle.
eğer kendinizle başkasını kıyaslıyorsanız bu nefsinizi ortaya çıkartır.
bunun nefsten olduğuna kanaat getirebilirsiniz. kıyaslamar genel de bizden yüksekte olan insanlarla yapılır.
ama kıyaslamayı bir hatanız üzerinden yaparsanız ohatadan arınmış bir kişi ile.
o hatanızı kapatmak için çaba gösterirsiniz.
hiç gerek yok. sikerim. tipsiz olmak çok güzel.

ne istiyorsunuz?
Hayvanlara göre dünyanın en çirkin canlılarıyız.bu durumda kendimizi kandırıyoruz.
Keşke biraz ahlak sahibi olsaydık demek daha lüzumlu bence.
Sözüm meclisten dışarı .
Keske.. Ama bu basliga imza attiginiza gore keske once biraz beyniniz olsaydi.
https://karikaturistan.fi...ne_tipini_yigit_ozgur.jpg
yurtdışı merkezli bir firmada image consultant olarak çalışıyorum, pardon bu arada türkçesini bilsem yazardım ama bilmiyorum.

uzun süredir bu işi yapıyorum, işimde oldukça iyiyim, güzel bir şanım var diyebilirim ve birikmiş onca tecrübeme dayanarak söylüyorum ki yakışıklı olmayan erkek yoktur, yakışıklı olmaya çalışmayan erkek vardır.

her şeyden önce kişisel bakım, her şeyden önce. altını basa basa söylüyorum çünkü üzerine yakışıklılığa giden adımlarınızın altyapısını bu meret oluşturacak. o yüzden en önem vermeniz gereken konu bu. ayrıntılı olarak yazamıcam kusura bakmayın fakat erkek adam yüz kremi mi sürer demeyin sürün, kaşınız şekilsiz mi almaktan korkmayın, saçınız hayalinizdeki modele uygun değil mi korkmayın o modeli değiştirin ve saçınıza uygun bir modele geçin. şimdiki gençlere bakıyorum sırf bir filmde gördüğü için güzelim kıvırcık saçlarını düzleştirmek için heba ediyorlar.

demem o ki korkusuz olun, yavaş yavaş alıştırın kendinizi bu yeni size. yüzünüz kuruysa nemlendirici, yağlıysa ona uygun kremler kullanın. yüz şekliniz kalp ise sivri çenenizi yumuşatmak için sakalınızı full uzatın, dikdörtgen ise keçi sakalı bırakarak çeneyi uzun gösterin. sakal işinde nihai amaç yüz şekliniz ovale yakınlaştırmak.

yüzünüzdeki bir diğer güzellik/yakışıklılık unsuru simetri, sol yarım ile sağ yarım birbirine tıpatıp benzemese bile benzer olmalı, sakal olsun, kaş olsun, burnunuz kötüyse estetik ameliyatı olun. özellikle erkeklerde estetiğe karşı ya erkek adam estetik mi olur algısı var fakat siz ameliyatı yapacak doktora doğal görünmesini istiyorum derseniz ona göre ayarlar bir şey. tabii bilindik bi doktora gitmeniz önemli burada.

göz altlarınız mor ise çeşitli doğal çözümlerle birlikte daha güçlü kremler var, şişmiş ise ona uygun çözümler. şikayetiniz ne ise onun bir çözümü var ama siz çözmek için çabalamıyorsunuz, sonra ben de çirkinim yani ne yapalım diyorsunuz.

diş bakımı, yüzlerde istenmeyen tüylerden kurtulma gibi şeyler de yapıldı mı sizin yüzünüz çirkin olamaz arkadaş, o la maz.

şimdi geldik vücut işlerine, öncelikle spor ve fit vücut. yaşam tarzınızı değiştirmeniz lazım, diyet yapmakla olmuyo bu işler. sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz. düzenli spor yapmalısınız. o surata fit bir vücut oturduğunda ortaya kötü bir manzara çıkamaz. tabii kıl fazlalığı varsa bunların alınması da lazım o ayrı.

sorusu olan varsa çekinmesin sorsun.

edit: bu arada küçük bi not, öncelikle hedef kitleyi belirleyin, mesela Türkiyede esmer erkek yerine sarışın seçilirken kuzey ülkelerinde esmerler sevilir. türkiyede kemer burun sevilmezken japonyada estetik ile kemer burun yaparlar. ayrıca burcu esmersoy seversiniz sevmezsiniz orasını bilemicem ama örnek vermek açısından söylüyorum şimdi aklıma geldi, bir programda kemer burunlu erkeğin daha erkeksi geldiğini ve beğendiğini söylüyordu. demek istediğim kitleyi de iyi belirleyin sonra atağa geçin ama kitle her ne olursa olsun kişisel bakım şart.
Çoğu erkeğin söylediği sözdür.

Bizim içimiz temiz, s.ktir edin gerisini.