bugün

bekaret, bakire olmayan kadinlar, bunun uzerine bu kadar baslik acilmasini saskinlikla izleyen oylesine bir adam olaraktan buna bir son verilmesinden yanayim, nacizane fikrimi beyan edecek olursam

olum bu kizlarin bekaretini dinazorlar bozmadi, ha isteyerek yasanmis iliskiler vardir amenna, bunlari sen ben bozduk, yok evlendigim kadinin bakire olmamasi, yok kardesimi duzmusler, ne bekliyordun ki, biraz once sen birini bozmadin mi, allahin adaleti var lan, kimsenin ahi kimsede kalmaz, bugun sen ona, yarin onlar sana, alti ustu zar diyip basite indirgemem asla, ama su at gozluklerinden kurtulun, sen yasama ben yasamiyim, zaten boyle bir problem olmaz, sen duzgun bir adam olursan duzgun bir kadinla karsilasirsin, bakire olmasa bile duzgundur kadin gibi kadindir, sana sadik olur, aklinda soru isaretleri olusturmaz. tum samimiyetimle yaziyorum, bekaretten once sorun edilecek cok daha baska seyler var, biraz onlari takip etmeye calisin, ne biliyim hersey uclur degil bu hayatta, asik olmayi deneyin, ruhunuzu arindirin lan seksten.

not: yavsaksin la sen, kizlarin ilgisi icin bu basligi actin diyenler cikacak, yok oyle birsey, benim yaralarimi kapatamaz kadinlar ve yaptigim seyleri yapmasini isterim insanlardan, iskembeden sallayarak yazmiyorum bunlari.

imla, ozel hayat muhabbetinden dolayi silinirse cok uzulurum, modlardan ricam silinmesin bu baslik.
katılıyorum mazisinden bilirim.keşke bunlar hiç olmasaydı.
o tip abartılı ve saçma başlıkların altına kimse yazmasa bu sorun çözülür bence çünkü gereksiz bir konudaki gereksiz tartışma bu tür başlıkların sürekli açılmasına sebep olur.
(bkz: yapmayın derken yapılan şeyler)
(bkz: paradoks)