bugün

saldırıyı yapan barzolar önce polis tarafından yakalanacak sonra emniyete götürülecek sonra ifadeleri alınacak en sonunda da "adli kontrol şartı" ile salıverileceklerdir. taaa ki bir daha ki vandallıklarına kadar. sonra bu süreç tekrar işleyecek. birilerini öldürmeden bu loop hole den çıkılamıyor bu ülkede.

dün akşam haberlerde vardı gene. kadın şiddet gördüğü için kocasından boşanıyor. polise başvurup can güvenliğinin olmadığını söylüyor. polis kaba tabir ile pek sklemiyor. adam kadını bulup tekrar darp ediyor. kadın tekrar şikayet ediyor gene kimse sklemiyor. adam kadını tekrar darp ediyor. iş mahkemeye uzanıyor ve mahkeme da..ak geçer gibi sadece ve sadece "uzaklaştırma kararı" alarak adama dokunmuyor. en sonunda adam kadını ve başka birisini bir çay bahçesinde yakalayıp şarjörü üzerilerine boşaltıyor. adam kesin ölüyor kadında en son ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılıyor. muhtemelen o da hayatını kaybediyor ve sığır eski koca nihayet tutuklanıyor.

yani bu ülkedeki adaletin terazisi öyle bir şaştı ki son 10-15 senede insan hiçbir şeye şaşıramıyor artık. adamlar silahlarla hastaneyi basıp çatışma çıkartıp ( teksas değil amk ankara ankara bu ülkenin başkenti ) sağlık görevlilerini böylesine utanç verici görüntüler eşliğinde hastaneye sıkıştırıyor ve ortada ne emniyet görevlileri var ne diğer kolluk kuvvetleri..
(bkz: kalkan duvarı)
Polis müdahalesiyle magandalar süpürülmüş hemen.

https://www.instagram.com...CWs/?igshid=1por3x3n9rbvy
bundan sonraki hastane masraflarını faturalı yap bu kişilerin. bak bakalım bir kişi hastane basıyor mu.
allah vicdansız insanlardan bizi korusun. insanlar ne kadar cani bir hale geldi benim daha aklım da içim de kaldırmıyor. her kötü olayda bu son olsun diye beklerken hep daha beteri geliyor. sonumuz hayır olsun.
Fahrettin koca açıkladı; adli süreç başlatılmış.

https://www.haberturk.com...vgada-1-kisi-oldu-2810734
Öyle bir hale gelmiş ki, ahlakı insanlığı çökmüş bir toplum da herkes de bir kabadayı mafya havası olursa bu gibi linçler de bitmez, ölümler de bitmez.
Suç işleyene verilen Cezaların çok ağır olması gerekir.
çok adice bir olay anında cezalandırılıp içeri atılmaları gerek.
insanlar artık çığrından çıktı beyin olan naçizane yapı çoğu insanda sağlıklı bir şekilde kullanılmamakta ben bu ülkenin vatandaşıysam ülkeme bir yararım olsun diye kendimi seferber edip canım pahasına çalışıyorum çıkar o at gözlüklerini etrafına bir bak bu koşuşturma ne için senin hiç bir boka yaramayan niye yan baktın kavgasıyla vurulmuş hayatını kaybetmiş bir arkadaşın öldü diye bu dönem içerisinde hayatlarını hiçe sayıp bir can kurtarmak için gecesini gündüzüne katarak elleri ayakları tutmaz hale gelen sağlıkçımın eline su dökmen gerekirken bunu yapamazsın! Yaptırmamalısın ey adalet!
Her zaman diyorum bazı insanlar gerçekten yaşamayı haketmiyor diye topluma yük olmak ve zarar vermekten başka ne yapıyor bu tarz topluluklar.
Sagolsun sağlık bakanımız vatandaşın da gönlünü alacak ne şiş yansın ne kebap bir açıklamada bulunmuş. Tabi ya insanların acısı var, yalnız orası hastane ve orda el kadar bebeklerde vefat ediyor. Ölüm hastanelerde kacınılmaz birşey degil mi. Herkes bu sekilde cam cerceve mi indirmeli, res odasını mı basmalı sayın bakan.
Teşebbüs, olasılık bilmem ne öldürülürseler de şiddetle kınar geçeriz yapmadığımız şey mi dimi.
Pandeminin kahramanlarını korumamız ben milletimizi bilinçlendirmemiz gerekiyor.
ankaralılar için k*rtten beter derlerdi de inanmazdım. puh yazıklar olsun.
Anadolu çomarı falan değil basbayağı kürt lan işte bunlar..alışıklar Bi yerleri basmaya kanlarında var ama karakol ama hastane. Sorun buralarda bunu yapanı cezalandırmaktan aciz devlet varsa yoksa internette rte ye yazılanlardan çıkacak suçların peşinde bütün yargı. E yoruluyorlar haliyle başka konulara zaman kalmıyor..
saldıran tipler cenazeden sonra gözlatına alınmışlar. adli kontrol şartıyla serbest bırakılacaklar.
Ömür boyu sağlık hizmetlerinden men edeceksin bunlari.
Birçok şehirde, işte ve sektörde çalıştım, müşterilerin en kaba olduğu ve en çok tartıştığım yer Keçiören olmuştur.
köprüyü geçene kadar zihniyeti varken daha çok bu haberler izleriz.
Daha düne kadar alkışlıyoduk . Ne çabuk unuttuk.