bugün

sözlük yazarlarından tavsiye bekliyorum. keçiören'e taşınalı 3-4 hafta oldu.pek tanımıyorum. geceleri kaçamak yapacağım, kafa dağıtacağım birkaç gece kulübü tavsiyesi bekliyorum sizlerden. sakın "gazino" demeyin. alternatifler bekliyorum.
bu konuya sözlükte lucius vorenus bey bakmaktadır..

kendisi has angara bebesi olduğundan size gereken desteği sağlayabileceğinden eh işte eminim..
(bkz: Sarı tutku)
uyanış- aktepe- hacıkadın lokasyonunda olursa tadından yenmez.
Keçiören de gece kulübü ne arar gardaşım la tekel bayi bulursan öp başına koy.
keçiören ilçesi ağırlıklı olarak ''yozgat-çankırı-çorum'' triosu insanlarının yaşadığı bölge olduğundan genellikle ilçe sakinleri akşamı mahalle kıraathanelerinde geçirmektedirler.

gece kulübü için en yakın lokasyon kızılay'dır. saygılarımlan.
https://galeri.uludagsozl...em-diyen-k%C4%B1z-708233/

(bkz: faça şahin)
akp'ye %300 oy çıkan ilçede gece kulübü mü olur amk? ulus taraflarına giderseniz elit gece kulüpleri ve seçkin bayanlarla güzel bir gece geçirebilirsiniz.

gecenin sonu güzel biter mi orasını bilemem tabi.

siz köyden gelirken tedbiren 1-2 tarla satın, cebiniz boş gelmeyin.
keyfim tekel. kızlar pınarı caddesi. içeceğini al evine git.

bir takım tavsiyeler.
pavyon tavsiye etmeyin pantolonsuz çıkabilir zira fatura diye yıl sonu bilançosu getiriyolar masaya.
askerlik yaparken demirtepe'de "elizi", maltepe'de "m.anamur" pavyonları vardı. bu pavyonların orijinal isimleri "elize" ve "mon amour" du. ancak emirle isimleri türkçeleştirilmişti.
Türkiyenin en büyük ılçesi değil mi keçiören?mutlaka vardır. Aşağı eğlence diye bi yer varmış.orada eğlence yok mu disko filan