bugün

hayatım boyunca anlayamadığım erkektir. bunların hiç mi vicdanı yok. hiç mi gurur onuru yok. bi kere adam yakalanırsa adı çıkar amk.

vakti zamanında bizim de bi kümesimiz vardı. küçüktüm o zamanlar, tavukların tüylerini yolmak çok hoşuma giderdi. kümese girer bug bug bug bug bağırtırdım onları. neyse bi gün çok fazla yolmuş olmalıyım ki abim hart diye kümesin kapısını açtı. gördüğü manzara tarif edilemez tabi,

benim gözler fal taşı gibi açık, tavuk tam sikimin hizasında. abim bana bakıyor. tavuk ta iki elimin arasında çırpınıp duruyor .

gel de açıkla bu tabloyu !

bağırdı herif tabi ' lan napıyon sen öyle ?' dedi.

tüylerini yoluyorum desem siker. '' şey abi kafasını kanadının altına koyup uyutmaya çalışıyodum '' dedim.

* çık lan burdan sapık herif. siktir git diye bağırdı.

o gün bu gündür hala inandıramadık herifi. '' abi ekmek musaf çarpsın tüylerini yoluyodum, olay bildiğin gibi değil '' dedim. dinlemedi. dinlemez de zaten. senin oyuncak ayı siktiğini de biliyom ben dedi. inanmadı göt. halbuse o oyuncak ayıyı da bacağımın arasına alıp uyuyodum.

özetle bi insanın adı çıktığı zaman ölsün daha iyi. ben yapmadığım halde 2 sene tavuğa dokunamadım. bu tecavüzcü piçleri hiç düşünemiyorum. mahalleli kedisini sokağa salamaz. şerefsiz herifler.
hayvanseksüeldir. kedi köpek kafalı ve kuyruklu çocukları olur.
portföyü geniş insandır. ama seksin karşılıklı rıza içermesi gerekmez mi sevgili dostum. aksi takdir de tecavüz olmuyor mu.