1. 1.
    Neden böyle anlamış değilim gidin bakın sözlük yazarlarının söylemek istedikleri başlığına.

Sanki cenaze evi gibi Bi ağlama Bi sızlama eee piç seversen ağlarsın cınım bınım.
    5 -4 ... karton toplayan cocuk
  2. 2.
    Kekoların hanımefendi kız yerine afedersiniz şey kız tercihiyle eşdeğerdir. Mantık aramaya gerek yok.
    7 -2 ... kara erik habbesi
  3. 3.
    fazla dizi ve film izlenmesi sonucu bilinçaltına yerleşen heyecan ve adrenalin tutkusundan başka birşey değildir. tabi ki sonu pişmanlıktır. çünkü filmdeki karakterlerden gerçek yaşamda yoktur.
    2 ... basbug
  4. 4.
    ben bunu sırf denedim hemde birden fazla ve haklılık payı gerçekten var. detaylarını vermiyecem ama kızlarda bu durum var. bence tv, sosyal medya insanların yapısını bozdu.

'' iyi adamlar yanlızlıktan ölüyor. iyi kadınlar ise kötü adamların balkonundan gökyüzüne bakarken. '' demiş dostoyevski.

sonra erkekler şerefsiz yalancı hanımefendi kızları seçmezler diyip orda burda ağlarlar duygu ve nefislerinin kölesi olanlar.
    3 -3 ... minmimeranim
  5. 5.
    konu her açıldığında bunu dile getiriyorum zaten. ben ve aslında çoğu kadın fazla kibar, masum, hanım hanımcık beylerden hoşlanmıyoruz hayır bu bir itiraf değil bu bir gerçek.
    bunun aksini iddia eden yalan söylüyordur, ama ben yalan söylemem. bu yanlış bir olgu mu peki, tartışılır. bence doğanın kanunu bu şekilde. nasıl yani diyeceksiniz şimdi, şöyle ki tabiatın kanunu en ilkel olan, en savaşçıdır, en savaşçı olan ailesine en sahip çıkabilir, bilir diyorum çünkü potansiyel var onda sorun yok ama potansiyelini kullanmaya da bilir.

yani mesele piç olmasını nasıl kullandığı, hangi yönde ve hangi amaçla? ekstradan şahsım da pek normal olmadığı için bana ekstra anormal, manyak biri lazım gerekir. konumuz bu değil bu başka bir entrynin konusu.

piç erkek candır.

ek: kezo değilim..
    2 -8 ... daisy jophiel
  6. 6.
    içgüdüsel olarak yapıları piç olmayan yani nazik, efendi erkeği onlara zayıf gösterdiği içindir. kısa boylu erkek sevmemeleriyle aynı neden işte, göze güçsüz-ezik gelmesi ne kadar reddederlerse reddetsinler beyinleri bu şekilde çalışıyor bir tarafta 1.70 çok çok iyi bir erkek olun diğer tarafta benim gibi 1.85 ve üzeri bir erkek olsun çok çok iyi olmayan 1.85 ve üzeri tarafı seçeceklerdir adınız gibi emin olabilirsiniz. piçlik denen şey de aslında işleyiş olarak buna benzer. erkekler neden kızlarda boya takılmıyor mesela ? erkekler kadınlarda güç, ezicilik, koruma aramıyor çünkü. kadınların buna aşırı takıntılı olması kendilerinden kısa birine selam bile vermemesi benden güçsüz yanımda olamaz diye düşündüklerini kanıtlar nitelikte.
    1 -1 ... ne alakasi var oglum
  7. 7.
    sizin nereniz efendi efendiler? görüyoruz yazdıklarınızı. Kızlar kanmayın şunlara. Her zaman söylerim iş gönül oyunlarına gelince efendi erkek yoktur kuzu postuna bürünmüş kurt vardır.
    6 -1 ... lara croftt
  8. 8.
    Erkekler şu aşk meşk kafasından çıkın artık.

Kadınlar aşık olmaz, güce tapar.
    1 -1 ... ssenarist
  9. 9.
    Efendi erkek yoktur
    Alayınızın derdi seks
    (bkz: seksi kadın yoktur çıplak kadın vardır)
    Evet bakir erkekler dahil hepinizin derdi seks
    Tek ilgilendiğiniz şey güzellik.
    2 -3 ... eflatunoje
  10. 10.
    https://youtu.be/TLMAj2P8B5o
    ... cay tozu