bugün

(bkz: doğan görünümlü şahin) * *
kimselere eyvallahı olmayan yazar. morganize işler den daha çok seveni ve saygı duyanı vardır.
(bkz: #4325532) gece gece beni kahkahalara gark etmiştir.
küpüne değil de akıllara zarar yazar, birilerinin aklını almış gibi.

(bkz: ayarların hastasıyım)
troll avcisi.
birçok şeyin farkına varmış kalite yazardır,saygı duyulandır.
laf koyulur da böyle mi cuk diye koyulur yazarı. zararlıdır. güzel orta gol getirir. oralardan vurdurmayın. yapmayın çocuklar. ve daha nicesi.*
bayram bayram nickaltı entryler gireceğine gitsin milletin kutsal değerlerine saldırsın dediğim yazar.
hem o zaman sözlük medeni sözlükler seviyesine ulaşır, rahat rahat söveriz birbirimizin değerlerine.

istek: kavurma hazırsa geleyim, yiyek? bizim et gelmedi daha. * hem az makara yapardık, nickaltı neyim yazardık.
arkamdan cok pis i$ler cevirerek benim gercek yüzümü ortaya cikaracak olan yazar.

gözlerinden öpüyor ellerimden öptürüyorum.
kurban bayramını en içten dileklerimle kutladığım yazar ablam.

ellerinden öperim... *
(bkz: #4335816) bir takim mesajlar vererek $ahsimi sağdan soldan yipratmaya cali$an yazar.

desturrr. *
hakkında yazılan şeylerin çokluğunu kıskanıp, nickaltına entry girerek nazar değdirmeyi planladığım datlu mu datlu bir insandır...
hakkinda girilen yazilarin cokluğuna kiskanmadiğim yazman.
benim gibi bir samsunzede olmasından mütevellit tanıştığım zirvedaşımdır. artık kendisini bana deşifre etmiştir * çok kafa bir insan dicem olmucak ama hakikaten öyle. kaldığı yere yakınlığından ötürü kendisini bara davet edişimi yanlış anlamaması için buradan ona sesleniyorum ne olur arkadaşım yanlış anlama beni, sana yakın diye şeeetmiştim. *
ayrıca sezdim ki bendeki gibi ondada bir amele ve kro dedektörü var kimin nasıl olduğunu tam 20 metreden seçebiliyor. *
- sen ne etiketçi bir insansın yaaa! heheh.

içi dışı bir dobra insan. ıslak mendil esprisiyle aklıma geldikçe gülümsememe neden olan bir de.

he bir de "sevdin beni sen" demesi yok mu?

sevmem mi? eheh.
zirvede tanıdığım içi dışı bir olan yazar. her şeyiyle doğal bir insan, dobra kişilik.
özel mesajlarıma göz attım da #4363841 nolu entrysinde bana az bile sitem etmiştir. ne söylese az, ne kadar özür dilesem az.**
seni gözüm bi yerde fena ısırıyor ama nerden demek istediğim insan. zirvede güme giden sorulardan birisiydi bu. *
derslerine çalışacağına zirve zirve dolaşan yazar. *
cümle içerisinde kullanmak gerekirse;

eski beşiktaş'lı futbolcu gökhan keskin sirke gitmiş ve sirkte çocukluğunu hatırlamış *
az önce bir kaç entrysine tesadüf ettiğim ve gördüğüm yerde "merhaba seviyeli bir sohbete var mısın?" demek istediğim insan. * *
neden çaylak yapılmış diye merakla düşünürken, morganize işlerin sempatisini kazandığını farkedip artık sorgulama yapmadığım yazardır. dostum umarım tez biter bu çaylaklık.
subjektif entry üstadı çaylak. geçmiş olsun diliyoruz kendine. sigara ve çamaşırlarını eksik etmeyeceğimizi belirtiyoruz.
50 tane fake hesabı olan saçma sapan yazarlar dururken , adam akıllı yazan fakat nasıl olduysa çaylak olan yazardır.
3 gün sahalardan uzak kalmi$ e$siz bünye.

ama üzülmeyin yilba$i gecesi bizlerle.