bugün

Ambulans ve polis çağırır. Tamam yavaş vurun.
ben kesildiğimi farkettiğimde farketmemiş gibi yapıyorum. bi ben miyim?
Dur birazda gotumu goseteriyim, bes dakika sonra sinirlenmis gibi yapar trip atarım.
şimdi bu cümleye nasıl yaklaşilabilir insani bir durum olarak bakarsanız bir insanın kesilmesi acı ve kan ortaya çıkardığından hisleri acı ve çığlıklar üstüne kurulu olur ve bir diğer anlamıyla alınır ise bir erkek bir kızı kesiyorsa bir kız bunu fark ettiği an duruşu bakışı oturuşu kalkışı el kol hareketlerinden tut mimik jest tatlı bir ses tonu bir gülüş bir saç baş düzeltme olarak yumuşak bir konuşma şekli kullanır bizim oralarda kuzu gibi olmak dendiği kalıba oturan bir şekli kapsar ayrıca bir kız eğer bunları yapıyorsa o kız ile bir iletişim kurabileceginiz anlamına gelebilir gelir demiyorum.
-kanka şu çocuk seni kesiyo galiba
-ay tipsiz bu ya.
(bakışlarıyla öldürür, süründürür, baktığına pişman ettirir, sapık görmüş gibi korkar, gözlerini devirir)

-kanka şu çocuk seni kesiyo galiba
-oha yakışıklıymış ha. Dur doğal olmalıyım. Şu açıdan iyiyim dimi? Heh tamam. Dur bi kahkaha atam ahahahaha. Ay hâlâ kesiyoooo kesin bana aşık.
görsel
eğer kesen ben isem "ıyyy aman üf salak" iç sesi ile iğrenir. kesen başka biriyse heyecan yapmıştır.
bilmiyorum, sorun şu;

kızı yakından görüp beğeniyorum, sonra uzaktan kesmeye çalışıyorum. yapıyor muyum emin de değilim çünkü uzağı göremiyorum. bu yüzden tepkisini bilmiyorum. ne aşklar başlamadan bitti belki de.