bugün

Üzücüdür.
Kerimcan'ın bile aldatıldığı dünyaya dair hiçbir umudum ve hayalim yok.
Kerimcan üzülme bebeğim bütün erkekler aynı.
Sen bile aldatılıyorsun demek. Vay be.

görsel
Çok ayıp etmiştir gerçekten. Evet.
Ben bile yazarken neyi kastediyor acaba ne ara götü kalktı bunların sen kimsin amk.
milli yas ilan edek bari aq.
Kıyamam.

Allah belanı versin ya.
çok ayıp etmişler gerçekten.

keşke samet liçina ile aldatsaymış sevgilisi. karı baba felç baba firdevs yöreoğlu olurdu.
ağladım inanın.
Normaldir.
Allahım ne acılar var. Ne diyordu Oğuz Atay? "bat dünya, bat!"
Kerimcan bile aldatılıyorsa tüm hayallerim ve güvenim tükendi erkeklere. Gelecek adına hevesim de kalmadı zaten. Kerimcan bile bu acıya maruz kaldıysa bizi çiğ çiğ yerler.

Kerim, üzülme hayatım. Alayının abv.
Sana bir şey olmasın.

inanmayanlar, inanamayanlar, inanmak istemeyenler için link:
https://www.google.com/am...mcan-durmaz-aldatildi/amp
lan sen doğayı aldatmışsın amk yumuşak topu denilesi insan müsveddesinin aldatılmasıdır.

bir de ben bile aldatılıyorsam demiş. bahele bah işlevsel delikli hibinodaki özgüvene bak.
amk gevşeği.
ne acılar var diye dalga geçmek mi? hanginiz aldatıldığınızda üzülmediniz ya pardon. adam umrumda değil de, sizde de dertler derya değil heralde. öf.
allah belasını versin bu erkek milletinin ayol.

bıktım artık bu yılanların ihanetlerinden. dün akşam da hayrullahı yakaladım, komşu kızı berna ile fingirdeşiyordu pislik. berna, çoq güzel bir kadın. izmirin en güzel kadını diyebilirim.

yani, hayrullah az da olsa haklı ama bari benim evimde yapmasaydı. hofff esi hofff. en sonunda kendime kıyıcam biliyor musun! evet.

--spoiler--
kerimcan ın aldatıldığı bu dünyada seni harcarlar tonguç.
--spoiler--
Kız kızı aldatır mı lan. Kerimcan kendine gel!!!

Edit:hee erkek mi aldatmış o zaman normal. No problem.
görsel
Olabilitesi olan bir aldatılmadır. Ben bile demekle özgüven patlaması yaşamış belli. Ben bir eşcinsel olarak bu kişiden zerre hazzetmem ama aldatılmak çok doğal.
S*kime bak. Paraları cukkalıyor, ama aldatılıyor. Vah vah, bütün Türkiye'nin derdi buydu zaten: Acaba Kerimcan'a bir şey oldu mu, onu kim aldattı acaba?

Böyle saçmalıklarla birlikte yaşıyoruz, ondan sonra "niye ülkenin kalitesi düştü?" diye soruyorlar. Al kardeşim, işte sana bariz bir nedeni.

Bu yaratıkların bir an önce ortadan kaybolması gerekiyor, mümkünse hiç ortaya çıkmasınlar. Komik olan ne a*ına koyayım, bir tane kırığın sosyal medya paylaşımları mı?
ben bile aldatıldıysam mı ? derin düşüncelere sevk ettiren durum. bugünün rengi siyahtır dostlar hemde en zifirisinden.
Dış güçlerin işidir.
Kerimcan şu pembe bereket dildolu abimiz değil mi?
Biri vursun şunada, sussun.
güncel Önemli Başlıklar