1. 1.
    kerimcan a allah belanızı verecek diyen takipçi
    kerimcan a allah belanızı verecek diyen takipçi

Geçtiğimiz yıl sürpriz bir kararla ABD'ye yerleşen sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz, yine rahat durmadı. Pandemi kurallarını ihlal edip arkadaşlarıyla birlikte parti yapan Durmaz, 'Allah belanızı verecek' diyen takipçisine şok eden bir cevap verdi.

https://www.mynet.com/ker...rt-cikti-308798-mymagazin
    2 -4 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    Sondaki de ayrı yazılır. Sikko birini takip etmek başlı başına beyinsiz olduğuna işaret bence.
    ... alpenglow
  3. 3.
    kerimcandan beklemedigim 100% hakli ve düzgün bir cevap ile ayari yemis takipcidir.

bizim milletin huyudur her sike karismak, sana ne? adamlar ibne mi, sana ne sana mi sokuyorlar? adamlar zina mi yapiyor, sana ne seni mi sikiyorlar? adamlar icki uyusturucu mu iciyor, sana ne parasini sen mi veriyorsun, günahini sen mi cekeceksin? sana ne ya sana ne?

bu tarz insanlarla ugrastiginizin binde birini sizi siken, hakkinizi yiyen, kendisi sefa sürüp sizi ayda 2000 liraya birakanlarla ugrastirin, emin olun daha mutlu olursunuz. birakin herkes istedigi hayati yasasin size dokunmadigi müddetce. siz size dokunanlara bakin.
    6 -1 ... kapucino
  4. 4.
    kerimcan son derece gereksiz bir karakter bana kalırsa, ama onu takip etmekte ayrı gereksizlik.
    aslında ben ''geçtiğimiz yıl sürpriz bir kararla abd'ye yerleşme '' sözüne takıldım, nasıl oluyor bu ya ?
    ben göçmenlik için başvurduğumda adamlar almamak bin dereden su getirmişlerdi ki bu kerimcan'ın ne vasfı var ki yerleşebilmiş.
    ... husamettin cintonik
  5. 5.
    gerçek lgbt bu değil.
    ... oman35
  6. 6.
    Gerçekten sözlükte başlık olacak türden bir haber. Evet.
    -1 ... oytunkaran