bugün

kerhaneleri kapatalım da millet bizi mi s.ksin (bkz: süleyman demirel) edit:basligi ben acmamistim noluyo lan.
osmanlı döneminde de vardır.

bakınız izmir ve istanbul karaköy genel evlerinin tarihi.
ülke müslüman değil, halkı müslüman olan ülkedir. Ülke dinsizdir. Laiklik anlayışının bir parçasıdır.
Not: müslüman bir bireyim, ama gerçek bu.

Edit: bir kaç konudan bir haber insan eksileyip duruyor. Az açıp bakın birşeylere gerçek bu. Durumdan rahatsız olan sorununu benimle değil anayasa ile halletsin. Sanki ben yazdım kuralı, sanki ben işletiyorum keraneyi.
kerhaneler kapatılırsa insanların abazanlıktan etrafa saldıracağıda sanılan ülkedir. kerhane olmayan illerin durumu vahimdir.
Bir düşünelim.. Osmanlı ordusu sefere çıkıyor; kaç ay sonra geleceği de belli değil.. Orada bu işi yapan insanlar yok mu ? Tabii ki var. On binlerce bekar yeniçeri nasıl edepli durur acaba ?
(bkz: arz talep)
devlet kurumu hakkında ne biçim sözler bunlar. memur çalışıyor oralarda, kapılarında polis bekliyor..
bir zamanlar osmanlı devleti. ttk'nın sitesi var güzelinden. orda arşiv bölümü var. kerhane, genelev, gay vs aratın bakalım bi.
Müslüman olan hemen hemen tüm ülkelerdir.
osmanlı devletinden günümüze gelen işletmedir. bu duruma en güzel örnek '' kerhaneleri kapatalım da bizi mi s*ksinler '' lafıdır.

(bkz: süleyman demirel)
müslüman ülke değil, müslümanların çoğunlukta olduğu ülke. ya o kadar salakça bi düşünce ki...ona bakarsan içki içmek de haram, tekel bayiler var diye laf mı edelim. sana yanlışsa geliyorsa gitmezsin, bu boku yiyecek olanlara da devlet parayı ruslarla yiyeceğine gel yerli malını kullan biz de vergilerden yolumuzu bulalım diyor; senin için de hem daha sağlıklı hem ekonomik. al eline ver ekonomiye can ver.
Laik düzen in getirilerindendir. Kerhane, meyhane, kumarhane, faiz olmadan çağdaşlıkmı olur? Zina ve içki olmazsa biz biteriz!!!
birbirini silkmeye meraklı abazan yobazlar tarafından eleştirilen ülkedir.
muamele parası da alıyordur kerhaneleri. çözüm bulunmalıdır.
Türkiye'yi müslüman ülke sanan bir cahilin açtığı başlıktır.