bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kerhaneleri kapatalım da millet bizi mi s.ksin (bkz: süleyman demirel) edit:basligi ben acmamistim noluyo lan.
    5 -1 ... kadiderki
  2. 2.
    osmanlı döneminde de vardır.

bakınız izmir ve istanbul karaköy genel evlerinin tarihi.
    3 ... enkidu1986
  3. 3.
    ülke müslüman değil, halkı müslüman olan ülkedir. Ülke dinsizdir. Laiklik anlayışının bir parçasıdır.
    Not: müslüman bir bireyim, ama gerçek bu.

Edit: bir kaç konudan bir haber insan eksileyip duruyor. Az açıp bakın birşeylere gerçek bu. Durumdan rahatsız olan sorununu benimle değil anayasa ile halletsin. Sanki ben yazdım kuralı, sanki ben işletiyorum keraneyi.
    5 -5 ... mert41994
  4. 4.
    kerhaneler kapatılırsa insanların abazanlıktan etrafa saldıracağıda sanılan ülkedir. kerhane olmayan illerin durumu vahimdir.
    1 ... cakal karlos
  5. 5.
    Bir düşünelim.. Osmanlı ordusu sefere çıkıyor; kaç ay sonra geleceği de belli değil.. Orada bu işi yapan insanlar yok mu ? Tabii ki var. On binlerce bekar yeniçeri nasıl edepli durur acaba ?
    3 -1 ... eroltastansonraenkotuadam
  6. 6.
    (bkz: arz talep)
    1 ... ufktt
  7. 7.
    muz cumhuriyetidir.

manyakmısınız oğlum kapattıracaksınız sözlüğü,ülke ismi vermeyin.
    6 ... gold tab gibson
  8. 8.
    devlet kurumu hakkında ne biçim sözler bunlar. memur çalışıyor oralarda, kapılarında polis bekliyor..
    3 ... sartre beauvoir camus
  9. 9.
    bir zamanlar osmanlı devleti. ttk'nın sitesi var güzelinden. orda arşiv bölümü var. kerhane, genelev, gay vs aratın bakalım bi.
    4 ... at parcacigi
  10. 10.
    Yonetim sekli şeriat olmayan ülkedir. Halkinin cogunlugu yada tamaminin musluman olmasi yönetimle alakasi yoktur. Eger yönetim islam dini geregi gibi olursa ki buna basacaksiniz eksiyi biliyorum. Ne diordum. Şeriat gelse o musluman ülkeye bak bakalım kerihane, hırsızlık, travesti, gay kalıyor mu?
    1 -3 ... eskilerden kim kaldi