1. 1.
  Çocukken zorla yedırılen bır kac yemekten sonra bugune kadar agzıma surmedıgım kereviz ve bamyadan hala tıksınen bu bunyenın verdgı haklı tepkıdır.
  1 -4 ... ecivecivokke
 2. 2.
  tamamen asılsız bir iftiradır. kerevizin kokusu biraz baydırık, tamam iğrencimsi olabilir; ama bamyaya laf söyleyenin alnını karışlarım! hele ki şöyle minik minik olanları yok mu, olsa da yesek fena canım istedi.. şu hayatta ki en lezzetli yemeklerden birisidir. hatta bütün yemekler lezzetlidir ve hatta kahrolsun yemek seçenler ve ısrarla;

  (bkz: yaşasın yemek yemek)
  2 ... ozpandora
 3. 3.
  doğru bir önerme olup; kerevizin kabuğunu soymak için harcanılan enerji kerevizin kendisinden alınan enerjiden daha fazladır.
  1 ... fuck fuk fon
 4. 4.
  kıçtan sallama bir tespit daha denilesidir. kerevizi bilmemde bamyaya yapılan saldırıya karşı saldırıda bulunurum.
  ... berkedede
 5. 5.
  kereviz ve bamya yemeklerine atılan en büyük iftiradır. suç bu sebzelerde değil bu sebzeleri pişiren ellerdedir. kolay değildir bu sebzelerle lezzetli yemekler yapmak. yapabilenin elinden çıkan bu yemeklerin tadından yenmez*. diğer türlüsüde tadından yenmez*.
  ... sigarasatmayantekelbayii
 6. 6.
  başlık karakter sorunundan dolayı pırasanın atlanması ile birlikte doğru olan önerme.
  ... pseco
 7. 7.
  Gayet lezzetli yemeklerdir.
  Yazıklar olsun, bugün beni çok üzdünüz.
  3 ... lennykereviz
 8. 8.
  Nimet nimettir başlığı açan arkadaş ayıp etmiş .
  ... bilmiyorumvalla
 9. 9.
  Kerevizi bilmem de bamya işkembeyle birlikte tahammül bile edemediğim yemeklerde başı çekerler. Lan sümük gibi uzamıyor mu bi de. Töbe töbe..
  ... babadook