Advertisement

 1. 1.
  Hem solak hemde bassçı*. Az sayıda bass çalan abilerimizdendir kendisi.. 2 üniversite bitirmiş. ( de ne alaka bass çalmakla)Demir demirkan a 2004 te eşlik etmiştir.. Kesinlike sibel tüzünün kardeşi yada akrabası değil olmasında.
  Bass gitarı penayla çalar bunun sebebi bir dönem parmaklarının zarar görmesinden dolayıdır.. Yoksa ben bilirim penasızda çalabiler...
  3 ... dnvr
 2. 2.
  demir demirkanın basslığını üstlenmiştir.
  ... hasnicktir
 3. 3.
  eski kurbanın bas gitaristi. türkiyenin en yaratıcı bas gitaristlerinden biridir yavaş partisyonlarda bile düz çalmayı sevmez. solaktır, böyle olmasına rağmen sağ gitarı da orta derecede çalabilir. bazen parmakla bazen penayla çalar.
  fender bas gitarı vardır, yamaha gitarını satmıştır ayrıca washburn gitarı da olduğunu söylemiştir. crr* konser salonunda tonmaisterlik yapmaktadır. okuduğu iki üniversiteye ek olarak mimar sinan üniversitesinde yüksek lisans yapmıştır.

  setupındaki pedallardan bazıları:
  fender overdrive*
  boss overdrive odb-3
  cry baby bass wah
  digitech whammy
  1 ... zlatan1937
 4. 4.
  (bkz: kertofino)
  ... zlatan1937
 5. 5.
  (bkz: kt)
  ... zlatan1937
 6. 6.
  tekrar kurulan kurban'ın basçılığına devam edecektir. *
  1 ... madrid ulku ocaklari reisi
 7. 7.
  demir demirkan'a konserlerde eşlik etmeyi levent candaş'a(dilemma) bırakmış, grubuna kapanan *(kurban) bilimum çıktığı konserlerde o *eşofman altını giymeyi pek seven.
  ... cutcut
 8. 8.
  kurban ve demir demirkan'ın bassçısı.. çok sağlam bass çalmasının nedeni solak oluşu mudur bilinmez ama bassı konuşturur.. severek dinliyoruz kendisini..
  ... oopps i did it again
 9. 9.
  türkiye de ki solak bas gitaristlerin önderlerindendir.
  ... fitruka
 10. 10.
  nekropsi'nin de basçısıdır.
  ... rs ne la