bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ilk bakışta normal bir durum ancak bizim űlkemizde zengin ve güçlü olan yapmadığından biraz da politik bir haraket gibi. maalesef düzen sakat. malum kişinin böyle bir oğlu olsaydı havuz gazetelerine manşet olurdu kalemşörler günlerce methiyeler dizerlerdi.
    6 ... deli tugrul
  2. 2.
    Takdire şayan bir harekettir. Bazı vatan millet sakaryacılara ve tek millet, tek devlet, tek dil, tek bayrak mavallarını okuyanların görünce utanmaları gerekir. utanmaları gerekir.
    *
    (bkz: utanmaları gerekir)

--spoiler--
    Utanmaları gerekir.
    --spoiler--
    10 -3 ... mata as
  3. 3.
    bir şovsa erdoğan şehzadelerinden biri bu şova cevap verir umarım...

Verir mi dersiniz hahahah ?
    6 -2 ... biralextenfazlasi
  4. 4.
    34 yasindaymis bir zahmet gitsin artik aq.
    2 -2 ... dr harleen quinzel
  5. 5.
    Oy getirmeyecek şovdur. Evet.
    4 -1 ... oytunkaran
  6. 6.
    ooo hemen oyumu chp ye vermem lazım.

not: genç partili.
    1 ... theagent
  7. 7.
    ülkesini seven her sağlıklı erkeğin yapması gerekeni yapmıştır.

(bkz: kılıçdaroğlu nun oğlunun bedelli yapmaması)
    3 -1 ... teflon
  8. 8.
    bilal ve burak ile beraber giderse daha bir güvende uyumamıza sebep olacak olan eylemdir.

(bkz: çürük raporlu şehzadeler)
    18 -3 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    bilal erdoğan'ın bedelli yapması gerçekten utanç verici.
    bir başbakan'ın oğlu gidecek 18 ay (? ) askerlik yapacak ve gelecek.

burak erdoğan çürük raporu almıştır ve benim görüşüm gerçek bir rapordur. burak erdoğan küçük yaşlardan beri bazı kronik rahatsızlıklara muzdarip . emine erdoğan'ın karacaahmey-zeynepkamil deki baba evinin sokağında yaşayan tanıdıklarımdan biliyorum

ben emine erdoğan'ı bu yüzden çok takdir ederim. burak erdoğan'ı sosyal hayatından fedakarlıklar yaparak bakmış. tabi her anne gibi. çok imtina etmiş. daha evvelde yazmıştım. anne olmak böyle bir şey evladına kendini adamak.
    onun için burak erdoğan'ın askerlikten muaf olması bizi ilgilendirmez.

ama bilal erdoğan'ın gerçekten tam dönem askerlik yapmaması sonrada çıkıp ben okçuyum diye sallaması rezillik.

tabi sırf bilal'e özgü değil bu.

en baba ırekçı mhp'liler bile çocuklarını tam dönem askerlik yaptırmadılar ,cepheye göndermemek için elli takla attılar .(kayırma) sonrada vatan millet edebiyatı.

bu yüzden kemal kılıçtaroğlu'na övgü yerindedir. oğluna da hayırlı teskereler.
    3 ... baris hemen simdi
  10. 10.
    demek ki sağlık sorunu yok.
    demek ki bedelli gibi bir derdi yok.

gideyim aslanlar gibi vatana borcumu ödeyeyim demiş.
    kutluyorum.
    1 ... eratosthenes