bugün

Büyük ihtimalle Babalarının; oğlum sen iki dakika şurada oyun oyna ben şimdi geliyorum demesi üzerine orada oyun oynayan çocuklardır.
sanırım orospu çocuklarıdır. e öyle ya mektebe giden adam çocuğunu yanında götürecek değil.
yanlışlıkla, sevişme yaşanan bir odaya dalma ihtimalleri çok yüksek olan çocuklardır.
küçükken topu inşaata kaçan çocuklarla psikolojikleri eş çocuklardır.
arsız çocuk follofoş bir vajinaya saklanır, edepli ebe ise onu asla orada arayamayacağından, çocuğun saklandığı yerin sahibinin müşterisi gelip onu dışarı attırana kadar saklanan çocuğu zor bulur, muhtemelen bulsa bile saklanan çocuk tanınmaz halde ya da leş gibi olacağından ya ebe bayılır (ki bu durumda sobelenir) ya da ebe, saklananı tanıyamayacağından ismini söyleyemez ya da yanlış isim verir (ki bu durumda çamlak çömlek patlar). ebeye işkencedir, bu nedenle tü-kaka bir olaydır.
şöyle veya böyle, adam öldürmüş, soygun yapmış, onun-bunun malına, mülküne el uzatmış, mahkum olup hapse düşmüş insanlara dahi 'kader kurbanı' denilen bir ülkede o masum yavrulara ne diyebilirsiniz ki?

- en az diğerleri kadar saf birer çocukturlar.

gelecekte onları, karşımızda sermaye ya da o sermayenin pazarlayıcıları olarak görmek istemiyorsak; vakit geçirmeden devlet babanın güçlü kolları arasına almamız ve onurlu bir meslek sahibi olmalarını sağlamamız şarttır.
televizyonda reklamları izleyip annelerine "benin niye püskevitim yok" diye soran yavrularımızdır.
nereye saklandıkları önemli olan çocuklardır.
(bkz: pedofili)
pozisyon dehası çocuklar olurlar.