bugün

Kadınların nispeten daha şanslı olduğu ve saç yordamıyla kapatabildiği bir kusurdur.
saç uzatma sebebidir. kadınlar uzun saçlarıyla saklayabiliyorlar. evet.
dört parmakla kafanın arkasından öne doğru hızlı bir şaklatma hareketinde lezzetli ses veren kulak türüdür.
Küçükken çok belliydi ama şimdi pek fazla belli değil.
Bir "kusur" ya da "hastalık" değildir. Dolayısı ile "tedavi" diye bir kelimeyi asla kabul etmiyorum. Burada etraftaki insanların ne dediği ve insan psikolojisinde açtığı yaralardır esas olan. Bir insanın özgüveni ne kadar sağlam olursa bunlara takılmaz. Düz kulaklı olmak insanı yakışıklı yapmadığı gibi, kepçe kulaklı olmak da insanı çirkin yapmaz. O yüzden dalga geçiliyor diye bir insanın vücudunda değişiklik yapması bana zayıflık gibi geliyor.

ayrıca,
(bkz: cyrano de bergerac/#1571939)
Tam hareket çekmelik kulak. Evet.
ameliyatla düzgün bir görünüme kavuşulabilir. kaderiniz değil..
bunu kapatmak için canla başla uğraşan ünlüler de vardır ameliyat ettir de kurtul be kardeşim.
Sevimli kulaklardır. O kepçeliğin verdiği sempatikliği ne verir başka bilmiyorum.
Küçüklüğümden beri ben de kepçe kulak olsam keşke der dururum. Yok böyle bi sevimlilik.
Kulak yapısı normal insandan farklı olarak daha dik açılı olma durumu.
Hiç unutmam lisede sınıfta biri vardı. sınıfın en güçlü erkeklerinden biriydi. kimse korkusundan ona kepçe kulak diyemiyordu. Bir gün edebiyat dersinde isim tamlaması konusunu açıldı. Herkes öss ye hazırlandığı için hocadan bu konuyu anlatması istenmişti. Hoca dersi anlattıktan sonra birkaç öğrenciyi kaldırıp soru sordu. Sıra bizim şu kepçe kulak arkadaşa gelince "kaliteli anten" nasıl bir tamlamadır diye sordu. O anda sınıfı bir gülme tuttu en az 10 dakika sürdü. Hoca da puştluğundan bu örneği vermişti.sınıf yerlere yattı. Arkadaşın durumu ise o bildigin öldü o anda bir saat sonra tekrar dirildi.
Küçüklüğümden lise sona kadar maruz kaldığım alaylar yüzünden psikolojimi fazlasıyla bozan etkileyen içine sıçan lanet bir durumdur. Daha kötüsü de vardır ki saçların dökülmesi. Liseden sonra saçlarla kapatıp avunuyordum fakat saçlarımın dökülmeye başlamasıyla artık yavaş yavaş eski günleri hatırlayıp o riski göze almama kararı verdiğim hadise. Tekrar o günlere döneceğime kendimi vurma ihtimalim daha kuvvetli evet. Beni her zaman olduğum gibi kabullenen tek insan annemden uzak bir durumda bu gezegenden siktir olup gitme ihtimalim kelleşmem ile doğru orantılı ilerliyor. Üzgünüm beni bu hale sokan orospu çocukları utansın.
kucukluk ve gelisim zamanlarinda cok yakinilan sonrasinda pek de itibar edilmeyen durum.

oyle bir sinirim bozulurdu ki bir de berberin kulak ustlerini az alcam deyip incecik sacla kulaklarimi ortaya cikarmasindan haz etmezdim.

hele lise zamaninda okul mudurleri disiplin kascam diye yoluk tavuga cevirmisti ogrencileri. yine malum kulaklar nasiplerini aliyordu. unv sanirim bu konuda en rahat zamanim oldu. hem aldirmamaya hem de saclarimi uzatmays basladim.

hala ara ara kisa kestirdigimde kendime bakip biraz gulerim. disarida ruzgar varsa kendimi balkondan atip kulak cirpar umraniye semalarindan kus bakisi selam gonderirim. *
Doğa bekleriz geldi aklıma. Japonla yapıştırmişti kepçe olan kulaklarını. Hay allahım ya *
bizim şirketinin çaycısı aklıma geldi sıfatını siktiğim.
5000-6000 tl ye tedavisi mümkündür.

insanın özgüvenine ciddi derecede zarar verir. çocuğunuzda varsa hemen önlem alınmalı.
Mutfaktaki hamam böceğini biri öldürsün sağır olacam yaw hihih.
Nedense aklıma direk aamir khan geldi.
tedavisi mümkündür.
Genel geçer bir şey değil belki ama nedense kepçe kulaklı çocuklar yaramaz ve hiperaktif oluyor.
aşırı dışa dönük olup kişinin psikolojisini bozmadıkça kafanın hiç takılmaması gerekendir, Allah öyle yaratmıştır kimsenin dalga geçmeye hakkı yoktur. kadınlarda hafif kepçe kulak gayet de güzel durabilir hem.
Serger yalçın'dır. Evet.
kimisinde de çok tatlı durur.
(bkz: emma watson)
nedense kızlarda çok tatlı durur.
aşık olduğum kızların çoğu kepçe kulaklıydı. (hiçbirine açılamadım o ayrı mesele.)
http://galeri.uludagsozlu.../kep%C3%A7e-kulak-286735/
mağdurum da mağdurum.