1. 1.
  efendim gönül isterdi ki son derece eşitlikçi yapımla tanım için: "kulakları kepçe olan erkekle aynı statüde olan kızdır." yazmak, fakat yemişim eşitliği kuyruk yaram var, sevmem böyle kızları. öncelikle uzun anlamlı bir tanım için:
  Kulağın kafa ile yaptığı açı olması gerekenden daha geniş olması sonucu kulağı dışarıya doğru açık gösteren, Özellikle arkadan bakılınca bu çok bariz belli olan kulak türü olmasının yanında bir diğer türü Kulağın üst yarısında olması gereken kıvrımlar oluşmamaması sonucu ve kulak sanki ütülenmiş gibi dümdüz gözükmesiyle meydana gelen aslında her insanlar aynı boy kulaklara sahip olmasına rağmen kulak kıkırdakları sonucu daha büyükmüş gibi gözükmesine neden olan ve * kulağın arkasından iz bırakmayan başarılı bir ameliyat sonucu yok edilebilen kulaklara sahip kız türüdür. *
  elf kızlarının birçoğu dahil ettiğim gruba girerler fakat araştırmalarım sonucu onları güzel yapan bu değildir. (bkz: anne ben tespit yaptım)

  yıllar önce aşık olduğum kişi saçları küt bir kızla çıkıyordu. kız da şeker mi şeker. kafasına peruk oturtmuşsun gibi sürekli düzgün, asilik yapmayarak uslu uslu duran saçlar, kahküller falan, tam pikaçu gibi, al oturt karşına izle. ne şeker bişeydi o öyle. neyse efendim lakin bir çekememe durumu var tabi, nasıl olmasın pantene 7/24 kullansak dahi iflah olmaz saçlara sahip olan biziz. ama kızın bir tek özelliği bizimle fazla denize girmez, saçlarını bir türlü arkaya atmazdı. * * bu sebepten uzatmıyorum. birgün bu kızı bir eşek şakası olarak havuza atacaklar, herkes organize olmuş. sevgilisi girdi ilk havuza, çok seviyor ya, aman bir şey olur diye hazırlıklı bekliyor... kızın haberi yok, tuttular pehlivan gibi yolladılar havuza. kız culk diye battı dibe, herkes bekliyor çıkmasını. bir kafa çıktı. efendim benzetmek gibi olmasın, umut dolu bakışlarla bir canlı çıktı havuzun içinden. kepçe kulaklı kız

  kimse yakıştıramadı ilk, umutla hala kızın suyun dibinden çıkmasını bekleyenler oldu, güvenlik çağrıldı, havuzda olası deliklerden kız arkadaşının kaybolduğunu ileri sürdü erkek arkadaşı. efendim bunun yanında uzaylılar tarafından kaçırıldığını ve başka bir canlı ile yeri değiştirildiği ileri sürüldü. o günden sonra o canlı uzaklaşarak gitti bir daha da göremedik...giderken elinde tuttuğu yüzüğü sevgilisine göstererek hani evlenecektik gibi şeyler de diyordu, anlamadık.

  gollum
  4 -3 ... sew7
 2. 2.
  saclarını uzatmıs ve hiçbir zaman topladıgını göremediginiz kızdır,

  (bkz: okan bayülgen kadın olsa nasıl olurdu)
  1 ... dunya benim oyun alanim
 3. 3.
  gerdek gecesine kada,r nesilden nesile devam edecek bu ayıbı anlaşılmayacak kızdır.
  -1 ... erectus
 4. 4.
  saçlarının arkasına sakladığı şey ile büyük bir travmaya sebebiyet verecek kızdır. omzuna düşmüş dalga dalga saçlarını o kadar beğenirsin. bir gün saçlarını arkaya topladığında fark edersin. gözün oradan başka bir yeri görmez olur. (bkz: büyük travma)
  ... lapsus calami
 5. 5.
  ünlü bir kaderdaşına özenip de japon yapıştırıcısı ile kulak kepçesini arkadan yapıştırmaması konusunda bir söyleşi yapılması uygun görülen kişidir.
  ... sebofrensebo
 6. 6.
  kimilerince ayıp olduğu düşünülen özelliğe sahip kızdır. elinde olan bi durum değildir, saçlarını her daim salmak zorundadır,lisede başının belasıdır. hayatını yaşayamasın mı kızcağız?
  1 ... gesibaglari
 7. 7.
  Kulaklarını kendi secemediginden hakkında hiçbir yorum yapmayacağım kızdır.
  4 ... susturulamayan avrat