bugün

(bkz: #10661083)vatanseverliği abd uşaklığı olarak algılayan bir bünye.abd emperyalizmine karşı savaşanları da vatan haini sayıyor.
(bkz: yazık)
farklı değerlere pislik nitelemesi yapması hoş olmayan yazar.
sıradan bir kafatasçı muhalif. seçimlerde halktan tokadı mislisiyle yediği için artık kan üzerinden siyaset yapmaya kalkar.

aslında bu tip insanlarda fazla suç bulmuyorum. bunların zihniyeti çocukları bu şekilde yetiştiriyor. orobot gibiler bir nevi.
son zamlardan sonra mesleği bırakacak kişidir. bırakmazsa batacak kişidir. * *
samanyolu ekranlarında depremzedeler için yapılan yardım kampanyası ile dalga geçen ruhsuz yazar.
tuttum, sağlam adam.

saygım var bundan böyle kendisine.

nokta
nasıl oldu, ne zaman oldu bilmiyorum ama benim de içlerinde bulunduğum bir kısım insanın kafasında fena halde yer etmiş replik. sırf bu yüzden elimize bir malboro veya kent paketi geçtiğinde çok komikmiş gibi etrafta "kent var malboro var. kent var malboro var. malboro lazım mı abi ? kent var malboro var... ehe ehe..." diye dolaşıyoruz. gerçekten hastalık.

dipnot: aynı zamanda bir yazar arkadaşımızmış. ee o zaman koştursun sözlükte !
evet, kendisiyle bu akşam kısa bir süre için bir ilki gerçekleştirdik ve osmanlıca konuşarak kadın güzelliği * değerlendirmesi yaptık.

nasıl oldu biz de bilemiyoruz ama bir yerden sonra ben cevab veremedim, yine de keyifliydi.
nickini beğendiğim yazar. hoş ama parliament yok mu ?
peki ya prestige? sorusunu akla getiren.
sigarayı bırakmış yazardır, parliament de prestige de hep aklındadır, rüyalarında içmeye devam ediyor fosur fosur.
(#14365164) güldürdü *
(bkz: birinci var)
(bkz: ex var roche var)
sanırım 2004 ün mayıs ayında doğmuş kendisini kahin zanneden varlık. (bkz: velet)
(#13982179)yazdıklarıyla cezaevibde insan yakmanın ve kurşunlamanın temizlik olduğunu savunan "faşist" yazar...
sigaranın kaçak girdiği dönemlerde kalmadır. evet.
Kentin kent olduğu zamanlar...
Buna bir kalıp olarak bakılırsa devlet içkiyi ve sigarayı yasaklarsa yeni dönemin sloganı olur.