bugün

karşısındakini memeden ibaret gören ergendir. memelerin konuştuğunu sanmaktadır.
ergen olmasa da bakacaktır. memeler bakılsın diye yaratılmış veya evrimleşmiştir.
eski günler geldi aklıma sözlük affet beni.
ergen değildir, her yaştaki erkektir. niyetleri bellidir. derhal konuşmaya son verilmelidir.
"ulan kaç numara sütyen takıyo olabilir" sorusuna cevap arayan (veya bir zamanlar aramış (bkz: ben)) ergen modelidir. hor görmemek ve topluma kazandırmak en iyisidir.
benim lisedeki halim.

tabi artık kendimi geliştirdim. konuşurken kızın götüne bakabiliyorum.
türk erkeklerinin her zaman yaptığı eylem. sonra sözlükte türk kızları hakkında atıp tutarlar.
yaşla alakası yoktur. erkeklerin genel davranışıdır.
istemdışı bir harekettir ayrıca ergen değil her erkekte olur bu inanmayanlar (bkz: mentos reklamı)
öncelikle ergenlik,yaş aralığından ziyade davranış biçimidir aslında.Yani "kıyamam annem,daha 15 yaşında,bırak baksın" demiyoruz,bu bir.

ikincisi,konuştuğun kişinin gözlerine bakmak bir adab-ı muaşeret kuralıdır ciğerler.işitme kaybın varsa dudaklarına da bakarsın belki ama meme ne lan?!

Velhasıl kişi -küçük ya da büyük,kız ya da erkek- konuşma esnasında memelerinize bakıyorsa başına 2 fiske vurmak suretiyle kendine gelmesini bekleyiniz.
bu başlığı açan adam kadar ergen olamayacak kişidir.
bu tip başlıklar inci sözlük başlığıdır , lütfen bu tip başlıkları incisözlükte açınız.
ergen olduğundan acemidir, bakarken farkedilmiştir. yoksa yetişkinlerin bakmadığı sanılmasın. *
gene iyi olan ergendir. ben başkasıyla konuşan kızın bile memelerine bakıyorum. engel olunmuyor.
bir kızın bakılmaya layık tek parçasıdır memeler. hem benle konuşan kız gözüme değil kulağıma konuşuyor. gözümden ona ne?
ergendir, normaldir. 13-25 yaş arası erkekler idare edilmelidir bu konuda.