bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ergendir, normaldir. 13-25 yaş arası erkekler idare edilmelidir bu konuda.
    4 -5 ... blackleatherjacket
  2. 2.
    bir kızın bakılmaya layık tek parçasıdır memeler. hem benle konuşan kız gözüme değil kulağıma konuşuyor. gözümden ona ne?
    5 -6 ... embesilite
  3. 3.
    gene iyi olan ergendir. ben başkasıyla konuşan kızın bile memelerine bakıyorum. engel olunmuyor.
    24 -2 ... napoli
  4. 4.
    ergen olduğundan acemidir, bakarken farkedilmiştir. yoksa yetişkinlerin bakmadığı sanılmasın. *
    7 ... me boss u not
  5. 5.
    bu başlığı açan adam kadar ergen olamayacak kişidir.
    bu tip başlıklar inci sözlük başlığıdır , lütfen bu tip başlıkları incisözlükte açınız.
    5 -2 ... yasinbasak
  6. 6.
    belki sesin memelerden geldiğini sanıyordur,bu genci derhal aydınlatmalı ağzın başka işlevleri de olduğu söylenmeli.

(bkz: eğitim şart)
    3 -1 ... vuslathicrani
  7. 7.
    öncelikle ergenlik,yaş aralığından ziyade davranış biçimidir aslında.Yani "kıyamam annem,daha 15 yaşında,bırak baksın" demiyoruz,bu bir.

ikincisi,konuştuğun kişinin gözlerine bakmak bir adab-ı muaşeret kuralıdır ciğerler.işitme kaybın varsa dudaklarına da bakarsın belki ama meme ne lan?!

Velhasıl kişi -küçük ya da büyük,kız ya da erkek- konuşma esnasında memelerinize bakıyorsa başına 2 fiske vurmak suretiyle kendine gelmesini bekleyiniz.
    -1 ... rakohammas
  8. 8.
    istemdışı bir harekettir ayrıca ergen değil her erkekte olur bu inanmayanlar (bkz: mentos reklamı)
    1 ... tyler durd3n
  9. 9.
    yaşla alakası yoktur. erkeklerin genel davranışıdır.
    ... mavilaci
  10. 10.
    türk erkeklerinin her zaman yaptığı eylem. sonra sözlükte türk kızları hakkında atıp tutarlar.
    1 -1 ... shihh