bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  iYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'HDP ile ittifak yapar mısınız?' sorusuna, "HDP ile Sayın Erdoğan'ın anlaşacağını düşünüyorum ben ikinci turda" yanıtını verdi. "Gelin sizinle iddiaya girelim" diyen Akşener, "Kendisini tanıyorsam HDP ile sayın Erdoğan anlaşır. Tanıdığımı sanıyorum çünkü Rizeli bir arkadaş ile evliyim" ifadelerini kullandı.

  https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening

  Kocasına ne demek istedi?
  2 -1 ... bunlar katiyen egitilmezdir
 2. 2.
  Ve rize'de iyi parti oyları 0'a iner.
  ... bunlar katiyen egitilmezdir
 3. 3.
  Hahahaha bu kadın bir alem Siz ve chp açıktan iş birliği yapıyorsunuz uzun zamandır ona nolduu.
  ... mrxkaa
 4. 4.
  Meral Akşener açıklamasıdır. Her okuyanın Rize'de iyi parti oy kaybına yorması mı daha büyük aptallık, yoksa AKP ile HDP hayatta ittifak yapmaz gibi bir düşünceye mi kapılması bilemedim?

  Ya hala AKP ve Tayyip Erdoğan'ın belli bir politik görüşü mü var sanıyorsunuz? Ne olursa olsun iktidarda kalmak istiyor. Suriye de savaşı Tamamen PKK unsurlarına karşı olsa, PYD yi bombalayan Suriye ordusuna hükmeden Esad a gelişine laf sokar mıydı? Onun terörist ilan ettiği adamlarla onun sınırları içinde ittifak kurar mıydı? Meral Akşener bunu vurgulamış. HDP ile mutlaka anlaşacak ama ben değişmem diyerek konuşmada milliyetçi tarafa, AKP ye oy veren vermeyenlere seslenmiş.

  Herkes kabullenmiş herkes. Ve hâkimiyeti kabullenilen adamlar hiçbir şeyi yönetemez beceriksiz birikimsiz bir çıkar ittifakı. Para bitsin birbirini s*kmeye yer arayacaklar.
  1 -1 ... kelkeshoze
 5. 5.
  Akşenir i ve fetoy' u tanıyorsam ,hdp ile aynı safta Erdoğan a karşı savaşı devam ettirir.

  Aha da buraya yazdım. Bu başlık silinmesin anasını satayım.
  2 -1 ... malazgirt40