bugün

duygusal değildir, salaktır, güzel olsa dahi güzelliğini kapatır salaklığı.
Yüzünüze de yapsa, arkanızdan da yapsa sizi rahat ettirecek kızdır.

Ulan şimdi bunu nasıl unutucaz diye dertlenen gönlünüzün, "o belki hep buydu da sen kör olmuştun sevmekten" demesini sağlar.
Genelde erkeklerde görülür diye bilirdim.
Fahişe gönüllüdür kimse kusura bakmasın.
Tam bir o. Cocugudur.
Bu kelimeden nefret ediyorum ama zihinlerinizdeki karşılığıyla örtüştüğü için söylüyorum : kezban.
Yalan bunlar hep yalan. Yani simdi kim size biri seni seviyom ben dese cokmu olgun karsilicaksin. Sahsen ben nasil karsiladiysam bunu diyen insanlari cok daha merhametli karsilandim belkide kaderimde olan ciddi bi insan olabilecegi icin yada sadece sansliydim.
Türk filmi kızıdir.
doğru değil ancak sevmediğini kendinden soğutma yöntemi olabilir.
alay edeni kalaylamak icap eder dedigim kizdir.
Sevgiliyse çok tatlı oluyor lan. Okulda Elinde mandalinayla koşarak geldi yedirdi, çay da getirmiş sigaramı da yaktı. Oturmuş bileklik yapmış koca adam. Tatlı tatlı bakıyor bir de.
Şimdi bu adama nasıl ciddiyetle yaklaşılır. Ehe.
anası avradı sikilesi mahlukattır.
"yapma kızım, sen iyi kızsın" dedim.*
ibrahim tatlıses ile hülya avşar filmlerinin ana konusudur.
(bkz: mavi mavi)
Cok kötü bir sey götünüz kalkar ama o kizi cok sevmissinizdir. Unutamazsiniz...
(bkz: faber cem olayı)
bizde seni bi bok sandık parası neyse veririz denecek kız. (4s kuralı)
başkalarıyla dalga geçtiğinde, onurunu kırdığında kendini bir bok zanneden, oysa ki boka benzetmeye dahi tenezzül etmeyeceğim* çocuk tipidir.
kişilik problemi yaşamış kızdır, bu kızın ilkokul çağlarında erkekler tarafından gıcık olunup saçına sakız yapıştırılmışlığı, ortaokul zamanlarını dişlerinde tellerle geçirerek sınıfta alay edilmişliği, lisede kişilik bunalımı yaşamışlığı vardır. ya çektiklerini çektirmeye and içmiştir ya da karaktersizdir.
erkeklerin 'kızlarla çıkmak için uğraşmak zorunda olmak' zaafından yararlanan geri zekalıdır. muhtemelen kişilik problemi vardır ki birileri tarafından önemsenmek ama kendini önemseyenleri s.klememek gibi ihtiyaçları vardır. bu arada türkiyede neden erkekler kızlar için uğraşmak hatta binbir takla atmak zorunda? yoksa türk kızlarında mı bi problem var?
(bkz: kimi ya)
(bkz: orospu)
alay etme kendini üstün görme cilve vs. oyunlarının, p*ç bir erkeğin yatağında bitecek olduğu kızdır.
karsılıksız askın kaldırma kuvvetinden kaynaklanır.
müstesna $arkıcımız ajdar'ın belalısı alihan abimiz konuya şöyle bir $arkı yaparak yakla$mı$tır. i$te o duyguların sözcüklere döküldüğü muhte$em duygu yüklü eserden bir kuble;

" benle alay ediyorlar
o gitti gelmez diyorlar
ciğerimi yakiyorlar
hayatimla oynuyorlar "