1. 1.
  onu seven erkeği sevgisinden ötürü aşağılayan, kendisini dev aynasında gören hatun kişisidir.

  yolda yürürken birini görürsün, lan çok güzel kız dersin kendi kendine. sonra bi daha görürsün aynı yolda, bi daha, bi daha.. sonraları sadece onu görmek için çıkarsın o yola, hiçbir işin yokken. kırk takla atarak, bi şekilde tanışırsın kızla. telefondu, msndi derken onu düşünmeye başlarsın devamlı. ilk gördüğündeki güzellliği değildir artık onu sevmeni sağlayan, gülüşü, konuşması, muhabbeti aşık eder seni. sırf onu görmek için gittiği yerlere gider, geçtiği yollara vurursun kendini. söylediği her sözden, yaptığı her hareketten, olumlu ya da olumsuz çıkarımlar yaparsın kendince. sonra birgün "seviyorum seni" dersin, günlerce yaptığın nasıl söylerim hazırlıklarından sonra.

  "sen kimsin ki beni seviyosun, bi sana bak bi bana, defol git" cevabıyla kaynar sular dökülür başının üstüne. oysa hoşsundur, brad pitt olmasan da yakışıklısındır. lan herşey yakışıklılık mı, güzellik mi diye düşünürsün. duyarsın okul kantininde seni anlattığını arkadaşlarına. "haha beni seviyomuş, bak sen şu dangalağa" diye çemkirmesi koyar sana. sonra bi daha denemeye kalkışırsın, herkesin ortasında yerin dibine sokar seni. tavuk götüne sokup çıkarır her sözüyle.

  ulan allahsız, ne olurdu "yok ben seni sevemem", "teşekkür ederim iyi duyguların için" deseydin. sevgi lan bu, herhangi bişey değil.
  11 -2 ... piyade cavus
 2. 2.
  bilirsiniz kadinlar prensestir, simartilmak ister. olmadi kendilerini simartacak yerler bulurlar.

  kendini simartmanin bir yontemi pesinden adam kosturtmaktir. boyle deyince benim aklima goksel in gelinlikle kostugu klibi geliyor. efendim, bu hatunlar, kendilerini begenen ve onlari simartma potansiyeli tasiyan erkeklere goz kirparlar. pirrr olur delikanli, hemen hatunu simartmaya baslar. lakin ne olursa olsun hatunu tavlayamaz. ya da cok fazla kosar pesinden oyle tavlar. bu arada, hatunda simartilmis olup, amacina ulasir.
  ... syme
 3. 3.
  tanım:alay etme hastası kız.
  ne olursa olsun bir kızın yapmaması gereken davranış.ileride başına aynı olay gelebilir.
  (bkz: onu sevenle alay eden erkek)
  4 ... avea11
 4. 4.
  olgunlaşmamış kızdır, ileriki yaşamında gördükleri dolayısıyla tecrübesi ona, sevginin değerini anlatacakttır. o da öğrenecektir insanlara dış görünüşü itibariyle değer verilmeyeceğini, öğrenecektir sevgisini açıklayacak yüreklilikte bir insana saygı duyulması gerektiğini.

  yakındır, öğrenecektir bunu...
  4 ... exclamar
 5. 5.
  (bkz: onu sevenle alay eden bunu sevenle de alay etti)*
  3 ... kangaroo
 6. 6.
  etme bulma dünyasında elbette birgün başka biri tarafından alay edilecek kızdır. 4s kuralı bu tarz durumlar için geçerlidir.*
  ... texaskatliami
 7. 7.
  alay ettiği erkeği, her ortamda maymuna çeviren kızdır.

  not: moderasyon lan, açtığımız başlığı düzeltebilelim lan. bizde insanız olum. dalgınlığımıza geliyo lan arada. *
  1 ... piyade cavus
 8. 8.
  joker da ile atese vercez biz bunu karar verdik en sonunda..*
  1 ... kangaroo
 9. 9.
  müstesna $arkıcımız ajdar'ın belalısı alihan abimiz konuya şöyle bir $arkı yaparak yakla$mı$tır. i$te o duyguların sözcüklere döküldüğü muhte$em duygu yüklü eserden bir kuble;

  " benle alay ediyorlar
  o gitti gelmez diyorlar
  ciğerimi yakiyorlar
  hayatimla oynuyorlar "
  1 -1 ... bodrumtorbası
 10. 10.
  karsılıksız askın kaldırma kuvvetinden kaynaklanır.
  2 ... hebenneka