1. 1.
  bakir erkek. karısı da bakıre olacaktır haliylen.
  2 -1 ... sosyalpenguen
 2. 2.
  kişilerin düşüncelerine saygı göstermek gerek. insanın en zor hakim olduğu yerinin dili ve beli olduğu düşünülürse kendisini kadın vucudundan mahrum bırakan ve bunun için olağanüstü bir çaba harcayan bir erkeğe saygı göstermek gerekir.

  böyle davranışlar insan iradesini güçlendirir. çok da zor değildir her gece başka bir hatunla beraber olmak, vur patlasın çal oynasın yaşamak. böyle adamlar ayrıcalıklıdır ve dünyayı böyle adamlar yönetir...
  3 -3 ... karamsar kelimeler
 3. 3.
  ilerde pişman olacak en fazla 5 yıl sonra ''ulan acaba diger kızlar nasıldır? '' düşüncesiyle kendisini bara pavyona hatta büyük ihtimalle karşı cinsle iletişim konusunda başarısız oldugu için genelevlere vuracak erkek modelidir. Mutsuz olur karısını ve çocuklarınıda mutlu edemez.

  Netekim gerek yoktur. Gençligimiz ne için vardır a dostlar ? Gezin tozun eglenin. Hayat kısa.

  eediit: anladıgım kadarıyla sözlüktede az degildir bu arkadaslardan.. Sshh ooglum gel lan ben seni ortamlara sokiim o zaman görelim karına mı saklıyosun imkansızlıklardan mı böle konusuosun ? Hepimiz din kardesiyiz ne gerek var birbirimizi yemeye.. hehe..
  2 -7 ... ucankacan
 4. 4.
  (bkz: abaza)
  -1 ... gammaze
 5. 5.
  salaktır. *
  2 -7 ... yasakani
 6. 6.
  evleneceği kadının ilk erkeği olmayı isteyen er kişinin, kadın-erkek eşitliğine duyduğu sonsuz saygının getirdiği, "ben ondan bunu isteyebiliyorsam onun da benden bunu isteyebilme hakkı var" ve "o da benim ilk kadınım" olmalı düşüncesini barındıran en asil duygunun erkeğidir.
  2 ... 1001
 7. 7.
  sıfır kilometre yiğidi...
  ... tavushavasi
 8. 8.
  (bkz: nesili tükenmek üzere milli olamamış varlıklar)
  1 ... nevi sahsina munhasir
 9. 9.
  binlerce yıllık türk töresi ve 1500 yıllık islam müktesebatı bunu emreder. kurallara uyanlar bunu böyle yapmıştır. atalarımız bunu böyle yapmıştır eğer onlar gibi davranmak istiyorsak biz de böyle yapmalıyız..

  fakat bu görüşü benimsemeyenlere de saygı duyulmalıdır. kendi tercihleridir. başkalarının sınırlarına tecavüz etmeden her insan dilediğini yapmakta özgürdür.
  5 -2 ... karamsar kelimeler
 10. 10.
  dininin gereklerini yerine getirmek isteyen bir insandır.

  zor bir imtihan vermektedir.
  1 ... azap