bugün

Bu hareket meşruysa aynısını aldatılan erkek tarafından da bekliyorum.

Şunun aynısını erkek yapsaydı olay olurdu ama kadın olduğu için farklı görülüyor, oysa biz şiddetin her türlüsne karşıyız, bazıları bunu yanlış anlamış olabilir.
ya bu feminist kadınlarımızı seviyorum hani, bir düşünceyi savunuyorlar falan filan da ellerinde güç olsa bunlar bizi keser abi.

yani diyorum ki bunların bu düşüncelerinin yanında fiziki güçleri olsun, ağzımıza ederler. yaparlar bunu.

not: maskulist.
Kadının özgüveni duruşu yürüyüşü adama saldırma sitili ve kafa ve özellikle yumrukları hatta tekrar saldırısı yakın döğüş (özellikle kingbox) konusunda daha önceden eğitim aldığını gösteriyor. Haklı mı haksız mı bilemeyiz tabi fakat ortada fiziksel bir şiddet olduğu kesin. Sonuçta hiçbir şey şiddeti meşru kılmaz. Suç unsuru fazlasıyla oluşmuş. Bu davranışıyla haklıyken haksız ve suçlu durumuna düşmüştür.
çok kral hareket. takdire şayan kaldım kendilerine.
Tam tersi bi durum olsa adamın ne anası kalır ne bacısı fakat durum böyleyken sağlam taştaş geçilmiş.

ikiyüzlüsünüz.
bu olayın aslı burda hoş görüp yabancı diyarda hor görmektir...
Orada bir kadın dayanışması mı var ne. Öteki kadın hiç oralı olmuyor. Tuzak mı lan bu yoksa. Swh.
burda kadına övgüler dizip de tam tersi durumda aldatılan erkek kadına kafa atsaydı erkeğe öfke kusacaklar orul orul orospu çocuğudur. şiddetin cinsiyeti olmaz. aldattıysa terk eder gidersin.

siz şerefsizler şu cinayetin azmettiricilerisiniz:

https://haberport.com/gun...yarak-oldurdu-h27116.html

toplu olarak bu kadına motivasyon sağladınız.
tahminen konuşuyorum: bir insan aldatildiysa uğradığı psikoljik şiddetin haddi hesabi yoktur. cani bu kadar yanan bi insan, kadin erkek faketmez zarar vermeye meyillidir.

gayet insani bir durum izledik. yanlış mı? evet. buna sebep olanin hiç mi suçu yok?
Kaďın boksör beyler. Aksi düşünulemez. Yumruk atarken sag bacağından nasil destek aldığına bakın. Kafadan sonra Saģlı sollu kombinelerle nasıl sürklase etti adamı. Müthiş.
Arkadaki adamda stret fighterdaki dövüsleri izleyen figuran oyuncu gibi.
Hareketin kralını yapmıştır, omuzlarda taşınmayı hak eder.
texas da gerçekleşen olaydır.
Şiddetin cinsiyeti yoktur
Fakat feminizmin iki yüzü vardır
Biri eşitlik yalanlarıyla kendini temize çıkarmak
Diğeri her fırsatta erkeklere darbeyi indirmek.

Bu kadın bir teröristtir
Kadın terörü son bulsun.
bekmezi akıtmış. tam arayıpta bulamadığım kadın.
Harbiden kadında feci taşşak varmış o nasıl kafa ve ardından seri çalışma. Saygıyla selamlıyorum ablam.
Abla sadece burnu kırmamış. Büyük ihtimal kaşı gözü patlatmış. Öldürmeye çalışmış. Hâlâ neresi savunuluyor anlamıyorum. Aldatılıyorsan ayrıl. Aldatılmak böyle öfkeye neden oluyorsa o zaman erkekleri de suçlamayalım. Böyle saçmalık mı olur?

Adamın kendini savunamamasının sebebi suçluluk psikolojisi değil. Burnuna aldığı darbe sonrası kulak arkasına vuruldu. Zaten boks yapan birinin ilk olarak saldıracağı yerdir. Hatta boks yapan birinin ikinci kez vurmak zorunda kalmamak için vuracağı yerdir orası. Rakibi ya bayıltır ya da bu hale getirir. Sonra ortamdan uzaklaşırsın.

Bunun yanında kadın belli, uzun zamandır boks yapıyor. Bacak açıklığına bakmak yeterli. Yumruk atarken yine savrulmuyor. Bu da şu demek. Attığı yumruklar çok etkili. Yerden, omuzdan ve çeneden güç alıyor. Ne biçim acıtır. Adam yine sağlam biriymiş.

Boks yapanlar sakin insanlardır. Kontrolsüz bir manyak olarak boks yapmaya başlayan insan 2 ay sonra pamuk gibi olur. Sürekli yanında taşıdığı silahtır çünkü yumrukları. Yani adam aldatmış, suçlu ancak kadın silahını çıkarıp vurmuş. O da suçlu artık. Gerek yoktu. Dava açabilirdi.

Bu kadar vahşi bir şeyi nasıl savunuyorsunuz, hayret ediyorum.
Kadına şiddete nasıl karşı çıkıyorsak erkeğe de bunun yapılmasına karşı çıkmak gerekir. Kimse ikinci sınıf insan değil, feminizm diye ortada gezenlerin benimsedikleri ideolojinin "erkekleri öldüreceyiiiz, kadın vurmuş oh olmuş demek ki erkek hak etmiş" söylemlerinden sıyrılıp cinsiyet eşitliğini savunduklarını hatırlamaları gerekir artık. Aksi takdirde yarın öbür gün feminizm savunucuları ikiyüzlü bulunduğunda da buna karşı çıkamazsınız.
Kadına da erkeğe de şiddet barbarca ve insanlık dışıdır, yanlıştır.
Aşiret kızıdır.
kemik ve kıkırdak seslerinin buraya kadar gelmesine sebep olmuştur. adamın suratı kan çanağına dönmüş resmen vay arkadaş.

ablayı direkt o ülkenin milli takımına alsalar ülkesini madalyaya doyurur dövüş sporlarında.
iyi yapmış fakat aldattığına eminmi ben videoda sadece bir kadınla yan yana olduğunu gördüm aldattığına eminse ellerine sağlık.
bir kadın kendisini aldattığını düşündüğü (emin olabilir olmayabilir orasını bilmiyoruz) kocasına vurmuş ve buradaki erkek hemcinslerimde 'erkek yapsa bağırırsınız' diyor.
erkeğin vurmasıyla kadının vurması birmidir? sevgiliniz, karınız, anneniz size vursa ona sizde vururmusunuz? onun size vereceği hasarla sizin ona verebileceğiniz hasar aynı mı olur?

kadına vurulmaz, aslı senden güçsüze vurulmaz, elini tutarsın ya da hareketsiz hale getirirsin ama senden güçsüze vurulmaz.

oradaki adam kesin suçlu, çünkü tepki vermiyor, muhtemelen sizin gibi 'hayvan' olsa 'ama o bana vurdu' deyip zırlayıp bir tanede o vursa kadını bayıltır biraz zorlasa öldürür.
kadın vurdu adama hırsını aldı olay kapandı, kimse ölmedi.
ellerine sağlık.
ancak adamın yanındaki kadının hiçbir şey yokmuş gibi olduğu yerde durmaya devam etmesi size de garip gelmedi mi?
Sizin gibi sapıklara böylesi lazım.
Adamın suratı kan içinde kaldı
Eğer aynı şeyi bir erkek kadına yapsaydı
Ülkemizdeki ve dünyadaki feminaziler kendileri yırtarlardı
Oradaki kişiler de olaya müdahale ederlerdi
Olay dünya basınında geniş yankı bulurdu.
Ama şiddete uğrayan erkek olunca gündeme bile gelmiyor
işte bu yüzden samimiyetsizsiniz
işte bu yüzden feminizm denen zırvalığa sonuna kadar karşıyız.

Kadın şiddeti bir an önce son bulsun!
abla önceden antrenmanlı gibi...