1. 1.
    kendisine kafa atan sevgilisini affeden kadın

Bir kez daha göstermiştir kadınlar kendilerini öldüren erkeklerden hoşlanır arkadaşlar. Sonra neden efendi erkek bulamıyoruz diyorlar sen kafa yemeyi seviyorsun da ondan amk. Evet.
    8 -4 ... yabba dabba doo
  2. 2.
    beyin yoksunu olanlara tercih hakkı verilirse olacak olan budur.
    2 -2 ... oyeskamonbeybi
  3. 3.
    bir süre sonra burada "sokakta sevgilisinden öldüresiye dayak yiyen kadın" başlığına konu olunca, benden sağlam bi "hassiktir" yiyecek kadındır.
    2 -2 ... kel sarman
  4. 4.
    ulan sigir kiz orada yaptigi hatayi anlatmis zaten.
    1 -4 ... wake up neo
  5. 5.
    Kadın gibi kadındır. Bize böyle kadınlar lazım.
    -3 ... zall bana hep abi der
  6. 6.
    Darbeyi kafasına almış, hasar gören nöronlarının kendisini yenilemesi 3 yıl sürmüş kadındır.
    9 -1 ... tango necla
  7. 7.
    sokakta katledilence de aşkından öldüm der. tipik ortadoğu kadını. sizle üreyeni siksinler.
    2 -1 ... kdgfbdhsg
  8. 8.
    Hatasını anlatıyor ama 3 yıl biraz uzun olmuş hatasını anlamada. Var böyle dayaktan hoşlanan kızlar maalesef. Evet.
    1 ... yabba dabba doo
  9. 9.
    ...

ironi yaptığını umuyorum.

Bırakın kafa atmayı kolunuzdan tutup sarsamazlar bile. Kimse kimsenin özgürlüğünü kı-sıt-la-ya-maz. Kimse kimseye za-rar ve-re-mez. Ne hakla ya, ne hakla?!

Daha önce kadına, çocuğa vurmuş öfke kontrolü olmayan insanlarla ne diye arkadaşlık edersiniz ya? size yapmadı değil mi? Ama yapacak.

Size zarar verme potansiyeli olan insanları kaybetmekten niye korkuyorsunuz? Sevgiymiş aman sıçayım sevginize!
    6 -2 ... kendi kendimin kedisiyim
  10. 10.
    Hepimiz normalken çok tuhaf olan kadındır. Değil mi?
    Nefret ediyorum bu "başına bir şey gelirse umrumda olmaz" tavırlarınızdan.
    3 -2 ... masumiyetdehlizi