bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bir nevi piç erkek seven kızdır. sevme durumumu eleştiremezsin diyen kızlar olacaktır şimdi. ben bu duruma gülerim ama, onlar ağlayacaklar sonra. hayat bir eğlence değil sonuçta. bir ömür geçireceğin kişiyi doğru seçeceksin. dominant bir kadını çoğu erkek sevmez, ama dominant olmayacağım diye de, bir kızın, naiflik hareketini, ezikliğe çevirmemesi gerekir. seven erkek, sevilen kız, elbette ki namustur, sahiplenmedir, sevgidir, sahip çıkılması gerekir. sever de döverde mevzusu ancak ve ancak, toplumun değer yargılarının dışına çıkılmadıkça geçerlidir. bence artık herkes, mantığı ile düşünmeli. kendini kaptırarak değil.
  7 -1 ... en asaletli duygularin adami
 2. 2.
  piç erkeği sever. oysaki sana kibar davranan adam makbuldur.
  3 -1 ... selia
 3. 3.
  Net geri zekalıdır.

  Kendisine saygı duysa kendisine değer veren biriyle olur, bi ayıyla değil.
  5 -1 ... kendini sevmekle basla
 4. 4.
  Var böyle bir şey. Bak tanıdığım bir kız var , çocuk buna açık açık canını yakıcam dedi. Bu kız bunun peşinden koştu durdu. Salak salak şeyler yaptı çocuk için. Bu sırada çocuk diger kızlarla takılmaya devam.

  Sonuç , son buluşma diye çocuk bu kızı çağırıyor , kıza orospu demeye getiriyor yaptığı her şey ile. Kız da umutla gitti mi , peki en sonunda ne oldu ?

  kendi etti kendi buldu.

  Bu örnekten yola çıkıp kadına şiddet uygulayanları filan normalleştirmek istemiyorum ama görüyoruz , adam kızın hayatını maf ediyor , şiddet uyguluyor ama hala kadın buna bağlı. hani bunun üzerine fazla bir şey dememek lazım gibi geliyor ama harbiden kendi hatalarınıza kurban gidiyorsunuz kızlar.

  hayat işte. ne yaparsın ?
  3 -1 ... nowsonlyks
 5. 5.
  Salak kızdır. Bir erkek bana kötü davranacak, ben de onu seveceğim? Daha neler.

  Hemcinslerim, lütfen bu yanılgıya düşmeyin.
  3 ... birkisaksami
 6. 6.
  belli bir yaşa kadar olan. sonrasında ise bundan sıkılıp erkeklere kötü davranmaya başlıyacak bunun karşılığında da kötü karşılık alınca "tüm erkekler aynı vsvs" başlayacak.
  2 ... salazar slytherin
 7. 7.
  Seveni severler, seveni de severler diye klişesi de vardır. Ama burda yazmayalım bebe belik dolu ortam.
  1 ... thomisus