1. 1.
    incelikten Anlamayan ve aptal bir kızdır. Hiçbir vakit Değeri haketmez. Tek derdi dış görünüş olan O kız da elbet bir gün toprak olacaktır, lakin Onur ve kalp denen şey onda yoktur.
    9 -6 ... elvis presley
  2. 2.
    Ya şiirden ya da erkekten hoşlanmayan kızdır. iki halde de gerizekalı değildir.
    8 -4 ... bir deniz hikayesi
  3. 3.
    "Erkek hata etmiş açmış gönlünü, kızsa ona hiç değmezmiş haketmez bu ömrü." lafını akıllar getirir.
    3 -1 ... elvis presley
  4. 4.
    (bkz: kadınlar şairleri sever ama müteahhitlerle evlenir)
    9 -1 ... meet me in the same poem
  5. 5.
    saf kızdır. Kendisine şiir yazan erkek mi kaldı bu devirde... herkes birilerine yazıyor, kendisine yazan yok.
    10 ... lord marcus amoralist piyemses
  6. 6.
    biz reddedilmedikte şiir yazıyoz da ne oluyo amk

Alıp bir yere yazıp saklıyor mu acaba.

-hayır

Sorsam

-"yaaa unuttum aşkım"der

Aşkını sikeyim.

Siktir edin lan yazmayın hiçbirşey kimseye değmiyor.
    4 -1 ... metafetamina
  7. 7.
    kızın salak olmadığına işarettir.
    3 -1 ... tommy oliver
  8. 8.
    iki şiir yazdım. birine, "ben aslında, hiç" dedim ve müstear bir isimle bir dergide yayımlattım. kız, müstear ismimi biliyordu ayrıca şiirde kız ile ilgili çokça imge kullandım. neyse efendim, gel zaman git zaman kız da cevap niteliğinde bir dörtlük yazmış. tabi ben hıyarım, görmedim. doğrusu görünce çok geç oldu. sonrasında "evet, ben aslında" şiirini yayımlatayım dedim... iş işten çoktan geçmişti. geriye haberi olmadığı ve onun için yazılmış; bir şiir, iki öykü ve yedi sekiz mektup kaldı. bir çocukla sözlendiğini ögrendikten sonra hepsini yaktım. bu süreç tam iki yıl sürdü. aslında pişman değilim sadece şiire hakaret ettiğimi düşünüp iki yıl edebi yazı yazmayı bıraktım. sonra geçti çok şükür. ben ondan çok ona olan sevgiden aramızdaki iletişimi sevmişim. aslında ben kendimi kandırıyorum. ben onu çok sevdim... ama. işte. o, ama. neyse.
    3 -1 ... leo nardo
  9. 9.
    kendisine her şiir yazan erkekle evlenme gibi bir yükümlülüğü olmayan kız. zaten iki kelimeyi alt alta yazan herkes kendisi şair sanıyor. ben sana şiir yazdım, beni niye reddediyorsun, geri zekalı mısın havalarına giriyor. bu özgüveniniz beni öldürüyor, gençler.
    6 -3 ... nil nil nil
  10. 10.
    erkek ister şiir yazsın, ister tecavüz etsin fark etmez. malesef dış görünüş önemli. dış görünüş önemli olmasaydı yakışıklı tecavüzcü görmüş olurduk.
    3 -3 ... khael