1. 1.
  incelikten Anlamayan ve aptal bir kızdır. Hiçbir vakit Değeri haketmez. Tek derdi dış görünüş olan O kız da elbet bir gün toprak olacaktır, lakin Onur ve kalp denen şey onda yoktur.
  9 -6 ... yoksul genc
 2. 2.
  Ya şiirden ya da erkekten hoşlanmayan kızdır. iki halde de gerizekalı değildir.
  8 -4 ... bir deniz hikayesi
 3. 3.
  "Erkek hata etmiş açmış gönlünü, kızsa ona hiç değmezmiş haketmez bu ömrü." lafını akıllar getirir.
  3 -1 ... yoksul genc
 4. 4.
  (bkz: kadınlar şairleri sever ama müteahhitlerle evlenir)
  9 -1 ... meet me in the same poem
 5. 5.
  biz reddedilmedikte şiir yazıyoz da ne oluyo amk

  Alıp bir yere yazıp saklıyor mu acaba.

  -hayır

  Sorsam

  -"yaaa unuttum aşkım"der

  Aşkını sikeyim.

  Siktir edin lan yazmayın hiçbir şey kimseye değmiyor.
  5 -1 ... metafetamina
 6. 6.
  kızın salak olmadığına işarettir.
  3 -1 ... tommy oliver
 7. 7.
  iki şiir yazdım. birine, "ben aslında, hiç" dedim ve müstear bir isimle bir dergide yayımlattım. kız, müstear ismimi biliyordu ayrıca şiirde kız ile ilgili çokça imge kullandım. neyse efendim, gel zaman git zaman kız da cevap niteliğinde bir dörtlük yazmış. tabi ben hıyarım, görmedim. doğrusu görünce çok geç oldu. sonrasında "evet, ben aslında" şiirini yayımlatayım dedim... iş işten çoktan geçmişti. geriye haberi olmadığı ve onun için yazılmış; bir şiir, iki öykü ve yedi sekiz mektup kaldı. bir çocukla sözlendiğini ögrendikten sonra hepsini yaktım. bu süreç tam iki yıl sürdü. aslında pişman değilim sadece şiire hakaret ettiğimi düşünüp iki yıl edebi yazı yazmayı bıraktım. sonra geçti çok şükür. ben ondan çok ona olan sevgiden aramızdaki iletişimi sevmişim. aslında ben kendimi kandırıyorum. ben onu çok sevdim... ama. işte. o, ama. neyse.
  3 -1 ... leo nardo
 8. 8.
  kendisine her şiir yazan erkekle evlenme gibi bir yükümlülüğü olmayan kız. zaten iki kelimeyi alt alta yazan herkes kendisi şair sanıyor. ben sana şiir yazdım, beni niye reddediyorsun, geri zekalı mısın havalarına giriyor. bu özgüveniniz beni öldürüyor, gençler.
  6 -3 ... nil nil nil
 9. 9.
  akıllı kızdır, aferindir.
  kıza şiir yazan erkeklerin geneli yalancı ve hilekardır. bir de kendi yazmadıklarını ben yazdım diyenler vardır. internet diye bir şey varken sahtekarlığımdan utanmıyorum demekten başka bir şey değildir.
  ağzı laf yapan erkekten uzak durmak en mantıklısı, 2 lafı bir araya getiremeyenler daha masum.
  3 -1 ... radiolarian
 10. 10.
  Erkek asrın hatasını yapmıştır. Kıza değer vermiştir, kızsa onu ciddiye almamıştır, ondan hoşlanmasa bile en azından nezaketen bile olsa verilen değeri önemseyip bir kaç günlüğüne bile olsa o erkek ile sevgili gibi takılabilir ve onu yıkıma uğratmazdı. Çünkü o erkek de kız da Elbet bir gün ölecektir ve toprak olacaktır. Şimdilerde tek derdi dış görünüş olanlar alçakgönüllülükten, vefadan yoksun olmuşlar ve belki de en büyük hazineyi elinin tersiyle itmişler. Ama Bilmezler ki hisler ve düşünceler kalır bedenler toprak olur. Şimdilerde Duygudan düşünceden, tevazudan anlayan Kalmamış.
  1 -1 ... yoksul genc