bugün

(bkz: kadınlar şairleri sever ama müteahhitlerle evlenir)
biz reddedilmedikte şiir yazıyoz da ne oluyo amk

Alıp bir yere yazıp saklıyor mu acaba.

-hayır

Sorsam

-"yaaa unuttum aşkım"der

Aşkını sikeyim.

Siktir edin lan yazmayın hiçbir şey kimseye değmiyor.
kızın salak olmadığına işarettir.
kendisine her şiir yazan erkekle evlenme gibi bir yükümlülüğü olmayan kız. zaten iki kelimeyi alt alta yazan herkes kendisi şair sanıyor. ben sana şiir yazdım, beni niye reddediyorsun, geri zekalı mısın havalarına giriyor. bu özgüveniniz beni öldürüyor, gençler.
akıllı kızdır, aferindir.
kıza şiir yazan erkeklerin geneli yalancı ve hilekardır. bir de kendi yazmadıklarını ben yazdım diyenler vardır. internet diye bir şey varken sahtekarlığımdan utanmıyorum demekten başka bir şey değildir.
ağzı laf yapan erkekten uzak durmak en mantıklısı, 2 lafı bir araya getiremeyenler daha masum.
akıllı kızdır. öyle 2 şiir bir günaydın mesajına eriyip gitmez, dik durur. mantığıyla hareket eder.
Hayatı boyunca yazdığı ilk şiirse oldukça değerlidir. Fakat her kalp ağrısında ilham geliyorsa samimiyetsizdir reddedilmelidir.
benim de başıma gelmiştir. o günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı.
şiir muhtemelen şöyledir;

kara kara gözlerin,
yere değsin dizlerin,
akşam bize gel de,
yarak görsün gözlerin...
Kız; kendisini seven, üstüne şiir yazan erkeği bulmuş ve reddediyor. lükse bak.
başlık sahibi yazarın artık gerçekten şiirlere karşı bir fetişinin olduğunu düşünmeye başladım.

her neyse konumuza dönelim. bi sevgilim vardı bana şiir yazıyor ya da şairlerin şiirlerinden kesitler yolluyordu. bana ilk defa şiir yazan/yollayan bir erkek olduğu için zamanla etkilenmiştim başta her ne kadar yemesem de. lan meğer hıyar o sırada başka kızla da çıkıyormuş. biz bu kızla kanka olup onun ağzına sıçmadık mı? tabi ki sıçtık. şiirsel bir sıçış oldu. şiir gibi intikam aldık. şiir güzel şey arkadaşlar. *

edit: o şiirler falan tatikmiş aynı şiirleri öteki kıza da yollamış başta inanmamıştım ama o kadar iyi rol yapmış ki sonradan dedim acaba cidden içinden mi geliyo. inandım o da benim toyluğumdu. o günden beri de hiçbir şiir yazan erkek ilgimi çekmez. aksine iter. durduk yere şiir göndermek değil bence mevzu. bi an olur bi olay olur o anda gerekir şiir. günaydın mesajıyla şiir atmak nedir amk?
Kendine şiir yazan kızı reddedip “benim sevdiğim var” demiş adamlar var.
Gerçi şiiri yazan kız; senin “sevdiğin o kız şuan başkasıyla evli” diyerek lafı sokmuştur ama olsundur.
(bkz: Şair hazır cevaplığı)
güncel Önemli Başlıklar